Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

lo Batalionu Zośka

Chcialabym sie jak najwiecej dowiedziec o tym liceum. Szczegolnie interesuje mnie klasa teatralna. Po za tym slyszalam ze towarzystwo tam jest bardzo imprezowe (alkochol, narkotyki). czy to prawda?? odp, plizzzz.... tylko prosze o szczere odpowiedzi, bo w bajeczki o najcudowniejszym lo w wawie raczej nie uwierze ;)))

Comments

• edited marzec 2007
    No może by się ktoś wreszcie wypowiedział?
  • edited marzec 2007
    dość wysokie progi a matura zdawana na średnim poziomie.
  • edited marzec 2008
    Progi w LO im. Batalionu Zośka jak do tej pory były zawsze niskie (wymagania w szkole podobne) i stąd te słabe wyniki matury. LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1a) pol-hist (ang*-wyb) 93,14 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1b) mat-geogr-wos (ang*-niem*) 102,57 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1c) niem-pol-hist (niem-ang*) 79,69 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1d) geogr-chem-biol (ang*-niem*) 100,07 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1e) łac-pol-hist (ang*-wyb) 102,43 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1f) pol-hist (ang*-wyb) 94,07 LXXXVI LO im. Batalionu Zośka (1g) ang-niem-ros (wyb-wyb) 90,00
  • edited maj 2008
    Właśnie napiszcie jak jest w tej szkółce ???? pozdro:)
  • edited październik 2007
    poziom dostosowuję do uczniów, zazwyczaj niezbyt rozgarniętych
  • edited luty 2008
    I tu sie pani Bardzo myli co z tymi wymaganiami co do zoska. w tym roku rozpoczelam w nim nauke w klasie teatralnej (1a) bylo tu 900osob chetnych na 30miejsc przyjmowali od 130punktów a 1 osoba w mojej klasie miala 190punktów.czy to niski wynik..???hmmm dziwne. nie wiem.pozatym poziom jest tu bardzo bardzo wysoki.zdawalnosc w tej szkole matur jest prawie 100% zdawalnosci. pozycia jest niska w rankigach bo nie liczone jest ile osob dostalo sie do szkol teatralnych filmowych! poziom jest bardzo wysoki nie tylko tu ale i w innych klasach. jest to szkola z rygorem palacze zdarzaja sie tu zadko a narotyki to cos co u nas nie wystepuje! Z tego co wiem w porównaniu z innymi rówiesnikami ich szkoly wypadaj przy "zosce" blado.Wiec pani opinia jest mylna nie radze wiec oceniac gdzy sie nie chodzi.. bo z roku na rok poziom jest tu bardzo wysoki. a chetnych do orgnialnych klas jest z calej polski. w razie nie porozumienia prosze kierowac pytania na upacyga@op.pl
  • edited luty 2008
    chciałam się spytać jak jest w klasie teatralnej czy jest tam plastyka i na jakim poziomie bardzo proszę odpiszcie
  • edited marzec 2008
    chciałam się spytać jak jest w klasie teatralnej czy jest tam plastyka i na jakim poziomie bardzo proszę odpiszcie
  • edited marzec 2008
    Nie zgadzam się z tym ,iż poziom nauczania jest niski jeśli ktoś się nie uczy to każdy poziom będzie albo zbyt niski albo za wysoki. Według mnie w szkole panuje miła atmosfera a nauczyciele są bardzo pomocni szczególnie pani Muchowska
  • edited marzec 2008
    jeskli chodzi o plastyke to pani dyrektor oszczedza na takich zajeciach kiedy była wczesniejsza Pani dyrektor poziom był wyzszy
  • edited marzec 2008
    Nie zgadzam się z tym ,iż poziom nauczania jest niski jeśli ktoś się nie uczy to każdy poziom będzie albo zbyt niski albo za wysoki. Według mnie w szkole panuje miła atmosfera a nauczyciele są bardzo pomocni szczególnie pani Muchowska
  • edited maj 2008
    za rok idę do liceum i kocham taniec, chciałabym się dowiedziec jaki jest poziom tańca, czy zaczyna się od zera czy nie, czy jest dyscyplina na zajęciach tańca i dobra organizacja oraz jakie stylesą tańczone? proszę o odpowiedż ;]
This discussion has been closed.