Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Poznańska czy Majdańska?

edited październik 2012 in Archiwum
Która z tych 2 sql jest lepsza i którą bardziej polecacie?Piszcie!

Comments

• edited maj 2006
    mam ten sam dylemat. Interesuje mnie hotelarstwo. mama pracuje w hotelu i są tam praktykanci z poznańskiej i mówią, że u nich to z językami cienko :/
  • edited maj 2006
    hmm...mój brat kończy poznańska....ale tak naprawdę to nie wiem jak tam jest;/ mnie też interesuje hotelarstwo:)
  • edited maj 2006
    moja kleżanka z klasy idzie na majdańską. ale, że o ona reprezentuje wysoki poziom kultury osobistej to powiedziec nie mozna . dla mnie języki są bardzo ważne, wiec chyba pozostane przy ogólniaku...
  • edited maj 2006
    Narazie wpisałam 2 szkoły...Skłodowską i Majdańską...a nad 3 jeszcze się zastanawiam...Zobaczymy...Jutro jadę złożyc podanie do Skłodowskiej...heh...xD
  • edited październik 2012
    Oczywiście że tylko Poznanska, szkoła z renomą! No iporównaj progi punktowe z lat poprzednich Poznanska: technikum- ok 87 pkt, zsz - 65 pkt Majdańska: technikum- ok 76pkt, zsz- własciwie wszyscy...bo chyba minimum to cosok 30pkt. A jest jeszcze Komorska bardzo blisko Majdańskiej (Technikum Spożywcze) z zawodem technik kucharz aletam też wystarcza 70parę punktów.
  • edited luty 2009
    majdaniska oczywiscie poznanska to bananownia
  • edited czerwiec 2009
    majdanska
  • edited październik 2012
    Witam, chcę wyrazić sprzeciw, w sprawie. Jestem uczniem poznańskiej w technikum, renoma która wije się wokół tej szkoły to bajki i bajeczki... Po prostu szkoła jak szkoła... poziom? Taki sobie, bo często nauczyciele traktują uczniów jak dzieci (połowa to pełnoletni), a my lejemy na takie podejście! Trzeba postawić na wyższy poziom podejścia do ucznia, traktować go jak równego sobie, dć mu szansę, pokazać w czym jest dobry, a nie zbijać, gnieść, a potem poprawianie ,a koniec semestru. Nie polecam tej szkoły!!!! wprowadzone są identyfikatory - ok, ale że uczeń (pełnoletni) nie może wyjść sam ze szkoły tylko musi mieć zwolnienie w dwóch egzemplarzach?! He (pisało się samemu :)), usprawiedliwianie - ta sama gadka, podpis rodzica i jeszcze dzwonią jak Cię nie ma 2 dni. ?Jestem pełnoletni, mam prawo sam decydować kiedy, jak chcę chodzić. Jeśli połowa zajęć, to masakryczne nudy, które można by streścić w 2 godzinach a nie w 7 czy 8... to czysta głupota.... realizowanie ministerialnych pobudek i wytycznych. Ludzie? Część jest ok, ale spora część to osoby lejące na wszystko, bo taki jest klimat... Moja ocena tej szkoły to (od 0 do 10) to 5. Nic nadzwyczajnego. Preziu
This discussion has been closed.