Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Hmm problem

edited maj 2008 in Archiwum
Zaznaczenie pola w kolumnie K.S. oznacza, że spełniasz podane w regulaminie szkoły kryterium szkolne (sprawdź jakie są warunki spełnienia tego kryterium). Jeśli obok nazwy szkoły pojawia się napis n.d. (nie dotyczy) oznacza to, że szkoła nie posiada swojego kryterium szkolnego. Zaznaczenie pola w kolumnie R.A. oznacza, że spełniasz podane w regulaminie szkoły kryterium rodzinne (sprawdź jakie są warunki spełnienia tego kryterium). Jeśli obok nazwy szkoły pojawia się napis n.d. (nie dotyczy) oznacza to, że szkoła nie posiada kryterium rodzinnego. no wiec jak patrze w regulaminie rekrutacji pisze ze trzeba spelnic kryterium szkolne ( a co to jest!?) i moge zaznaczyc Te kryterium szkole ze spelniam i kryterium rodzinne ... a kryterium rodzinne co to jest??????

Comments

 • edited maj 2006
  jezeli spelniach KS to zaznaczasz
 • edited maj 2006
  rodzinne to jest chyba jak masz rodzeństwo w szkole, albo rodzice cyz ktoś z rodizny kończył ta szkołe. ale nie dam głowy za to
 • edited maj 2008
  no właśnie ja mam taki sam problem, gdzie to kryterium można w ogóle znaleźć??!!
 • edited maj 2008
  Google! "Kryterium rodzinne to jedno z kryteriów ex-aeqo, które daje pierwszeństwo rodzinie absolwentów danej szkoły (stąd skrót "RA") lub jej uczniów."
 • edited maj 2008
  chej a jak ttutaj wogule pisac te podania bo nie moge znalesc Giełda????
This discussion has been closed.