Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

wyniki egzaminu gimnazjalnego

edited czerwiec 2009 in Archiwum
Jak myślicie kiedy będą podane wyniki????? Ja już drże przed nimi......... Dajcie znać jak u was się pojawią.
«13

Comments

• edited czerwiec 2006
    14 czerwca o 11,oo
  • edited maj 2006
    ale to jest chyba boze cialo. nie mamy wtedy przypadkiem wolne?
  • edited maj 2006
    Wyniki są w przeddzień Bożego Ciała. Jak znam życie to nasza dyra przywiezie wyniki, kiedy wszyscy pójdą już do domu po lekcjach i będzie trzeba czekać do poniedziałku... pzdr.
  • edited czerwiec 2006
    ja to wogole chyba ich nie chce dostac... :P
  • edited czerwiec 2006
    Co to znaczy o 11? Chyba do każdej szkoły o innej godzinie przyjdą prawda? Skąd możecie wiedzieć, że o 11 wszystkie gimnazja w Polsce dosataną wyniki? A tak poza tym u mnie w szkole powiedzieli, że nawet gdy przyjdą wczesniej to i tak koło dwudziestego czerwca je dostaniemy:/ nie rozumiem
  • edited marzec 2007
    Co to znaczy o 11? Chyba do każdej szkoły o innej godzinie przyjdą prawda? Skąd możecie wiedzieć, że o 11 wszystkie gimnazja w Polsce dosataną wyniki? A tak poza tym u mnie w szkole powiedzieli, że nawet gdy przyjdą wczesniej to i tak koło dwudziestego czerwca je dostaniemy:/ nie rozumiem
  • edited czerwiec 2006
    a ja slyszalam ze maja przyjsc 16? to prawda?
  • edited czerwiec 2006
    a ja slyszalam ze maja przyjsc 16? to prawda?
  • edited czerwiec 2006
    mają przyjsć najpóżniej do 16 pozdrawiam
  • edited czerwiec 2009
    O 11 będą wydawane wyniki dyrektorom szkół w kuratorium czy w innym ośrodku. Z tego, co mi wiadomo dyrektorzy czekają w kolejce po odbiór a potem przekazują wyniki uczniom. Więc prawdopodobnie u nas nie zdąży przywieźć wyników na czas i dostaniemy je dopiero po długim weekendzie. Może dlatego właśnie powiedziano w Twojej szkole, że wyniki będą później?
  • edited czerwiec 2006
    A ja słyszałam, że 12 czerwca
  • edited czerwiec 2006
    aa ja słyszałam że mają być właśnie 14 ale na necie mają być wcześniej, to prawda? miały byc tak teraz jakos....
  • edited czerwiec 2006
    Z tego co wiem to moga juz byc w piatek (9.06) ale nie wiem czy w szkole czy na necie:) ja wolalabym zeby ich w ogole nie bylo :) pozdrawiam!
  • edited czerwiec 2006
    Z tego co wiem to moga juz byc w piatek (9.06) ale nie wiem czy w szkole czy na necie:) ja wolalabym zeby ich w ogole nie bylo :) pozdrawiam!
  • edited czerwiec 2006
    gdzie na necie???
  • edited czerwiec 2006
    w necie nie będzie wyników, tylko w szkole
  • edited czerwiec 2006
    u nas w szkole juz sa w sejfie i beda podane jutro:)
  • edited czerwiec 2006
    juz macie wyniki? uuu ja bym sie tak nie cieszyla heeh:) w kazdym razie do 14 bedzie miec je kazdy i nie ma zmiluj sie... jestem ciekawa jak to bedzie wygladalo... jakas lista wywieszona na korytarzu, czy dostaniemy koperte... no ciekawe...
  • edited czerwiec 2006
    U nas wszkole dali kody na zalogowanie sie i sprawdzenie swoich wyników ale nie dali linku na które stronie deeebile!!!!!;[;/;/;/
  • edited czerwiec 2006
    heh... mam nadzieje, ze dostaniemy w jakis kopertach, bo ja bym osobiście nie chciała aby cała szkoła wiedziała ile mam pkt...
  • edited czerwiec 2006
    heh... mam nadzieje, ze dostaniemy w jakis kopertach, bo ja bym osobiście nie chciała aby cała szkoła wiedziała ile mam pkt...
  • edited czerwiec 2006
    u mnie kazdy bedzie proszony do gabinetu dyrektora i osobiście od niego dostanie wyniki... mamy je dostać jutro o 14... :(
  • edited czerwiec 2006
    Aż tak oficjalnie je dostaniecie? U nas pewnie wychowawca poda nam wyniki i pewnie jeszcze je wywieszą tak jak w zeszłym roku zrobili. Każdy mógł przeczytać wynik innych:/
  • edited czerwiec 2006
    my chyba beziemy miec 14.06 no i mam nadzieje, ze nei beda wywieszone listy :/
  • edited czerwiec 2006
    a na jakiej stronie można zobaczyć te wyniki?
  • edited czerwiec 2006
    Gdybysmy to wiedzieli to nie byłoby tego wątku;)
  • edited czerwiec 2006
    Z tego co znalazłem w sieci wyniki mają być w środe (14 czerwca) . Jakos nie spieszy mi sie do tej środy
  • edited czerwiec 2006
    U nas w szkole nie dadzą nam wyników przed zrobieniem dłupich ankiet.
  • edited czerwiec 2006
    no jak Ci w sieci zamieszcza wyniki? przeciez to samemu sie wpisuje.
  • edited czerwiec 2006
    ja mam już wyniki, dzisiaj nie było mnie w szkole, ale kolega przysłał mi esa- mam 83 pkt. nie jestem zadowolona z mojego wyniku, mogło być lepiej!
  • edited czerwiec 2006
    jakbym mial 83 punkty to bym skakal z radosci :D a ogolnie jak srednia w maszej szkole wyszla??
  • edited czerwiec 2006
    wyniki jak będą to na str. tej co sie logowaliśmy www.kuratorium.lublin.pl moja koleżanka mowiła,że wyniki będą w dniu klasyfikacji czyli 13 ale nie jestem pewna
  • edited czerwiec 2006
    Chciałbym mieć 83 ptk
  • edited czerwiec 2006
    Jedno wiem wyniki na pewno bedą wydawane w środe o 11:00. Wiec szkoły ktore znajdują się daleko od tego biura otrzymają pewnie po łikendzie. Ciekawe czy w tym roku będą dobre wyniki bo w tamtym ponoć były takie sobie.
  • edited czerwiec 2006
    Tu pewna osóbka pisze, że 13. Mam nadzieje, że nie bo ja wierze, że 13 jest pechowa, ale tak też może być. Właściwie wszystko jest możliwe, a mój znajomy też mówi, że jutro(13), a inna osoba, że 14( przed Bożym Ciałem).
  • edited czerwiec 2006
    Tu pewna osóbka pisze, że 13. Mam nadzieje, że nie bo ja wierze, że 13 jest pechowa, ale tak też może być. Właściwie wszystko jest możliwe, a mój znajomy też mówi, że jutro(13), a inna osoba, że 14( przed Bożym Ciałem).
  • edited czerwiec 2006
    hehe w tym roku beda takie wyniki ze sie pos**** mata byla straszna mega straszna a wyniki beda w srode od 8 do 12 rowozone:) pozdrawiam pa
  • edited czerwiec 2006
    Noo u mnie to już dzisiaj przywiezli ale nie wiem czemu robią z tego taką tajemnicę. Na bank jutro wszyscy u nas je poznają, nawet niektórzy co już się podpytali to znają już dziś. Ale jutro będzie napięty dzień...
  • edited czerwiec 2006
    A ja znam już wynik, nie będę tu mówić jaki, ale poszło lepiej niz na próbnym:P
  • edited czerwiec 2006
    możesz chyba podać ANONIMIE!
  • edited czerwiec 2006
    Skoro tak ładnie prosisz...ogólnie miałam 84 punkty, a z mat-przyr 47:)
  • edited czerwiec 2006
    gratulacje!!!
  • edited czerwiec 2006
    Kurcze to już jutro zaczynam się bac...:( nie licze na wiele...tak 60 dla mnie to max:/ wstrętna matma:/
  • edited czerwiec 2006
    nie wiecie może jak można sprawdzić na necie, ile sie uzyskało punktów?? proze o pomoc
  • edited czerwiec 2006
    Railis wyniki na "oke" będą dostępne dopiero od jutra...od 12...:/ u nas jak sie dyrek pospieszy to pewnie wczesniej sie w sql dowiem:/łeee;(
  • edited czerwiec 2006
    Nikt nie ma wyników. W całej Polsce będą jutro czyli 14.06. Nie wierzcie im ludzie. Ja wiem bo mam ciotke w komisji egzaminacyjnej
  • edited czerwiec 2006
    w toruniu juz sa wyniki!!=) wczoraj juz byly!!:D
  • edited czerwiec 2006
    Co to niby ma być? Toruń lepszy od Warszawy? U mnie też mają być jutro (14.06), niestety osobiście się nie dowiem jaki mam wynik (takie małe wagary :) Ale jakby nie patrzył ok. 90 powinno być. Trzymam za wszystkich kciuki :) Napiszcie później ile zdobyliście :*
  • edited czerwiec 2006
    Jestem załamana..................................Tylko 81 punktów...spadłam z 85.eeeeeeeeeeeeeeeeee........nie dostane się do szkoły........ale ogóla średnia klasy to 76 punktów.......co jak co ale najlepsza szkoła w Włocławku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • edited czerwiec 2006
    oj ja sie zaczynam bac... wyniki jutro a ja wcale ich poznac nie chce...O_o beda one do zobaczenia na stronach oke. trzeba tylko podac swoj pesel i haslo (ale jakie?) tak sie chyba predzej dowiem niz mialabym czekac az do nas do szkoly dostarcza... mieszkamy przeciez na koncu swiata...:]
This discussion has been closed.