Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

WYNIKI TESTóW GIMNAZJALNYCH

edited czerwiec 2011 in Archiwum
KIEDY BęDą PODANE WYNIKI TESTóW GIMNAZJALNYCH I PRZEZ KOGO?????????
«13

Comments

• edited czerwiec 2007
    podfadza ci prawdopodobnie w poniedzialem lub do srobdy .... w szkole !!!!!!!!!!!!
  • edited czerwiec 2006
    jutro
  • edited czerwiec 2006
    w szkole powiedzieli, że wyniki b ędą w piatek, ale , że jest wolne to podadzą w poniedziałek
  • edited czerwiec 2006
    u nas juz byly wczoraj=)
  • edited czerwiec 2006
    tak a jesli chcialabym sprawdzic je w internecie to jest wogole taka mozliwosc??
  • edited czerwiec 2006
    A ja jeszcze nie dostałam dlaczego to nie ejsyt tak ze wszyscy jednego dnia?:| A nie z duzych miast juz maja a my jeszcze nie!!
  • edited czerwiec 2006
    oejju straszzne!! niektorzy maja w poniadzialek a niektorzy w srode ! nie no ludzie bo zaraz wam sie cos stanie !
  • edited czerwiec 2006
    Mnie w szkole nie ma i gdzie mam sprawdzic wyniki jaks stronka???
  • edited czerwiec 2006
    na jakiej stronie można dziś zobaczyć tee wyniki?????
  • edited czerwiec 2006
    Ja nie moge, mam tylko 78 pkt nie wiem czy się dostane do dobrej szkoły. Bardzo się boje
  • edited czerwiec 2006
    Ja mam 85 :D
  • edited czerwiec 2006
    podaj mi mój winik testu gimnazjalnegpo(Strychacz Ola Widuchowa)!!!
  • edited czerwiec 2006
    a czy sa juz gdzies rankingi... gdie poszło najlepiej gdzie najgożej... ja mam 91 pkt ale jezeli wielu osobom dobrze poszło to ciezko brdzie sie gostac do dobrej szkoły ;(
  • edited czerwiec 2006
    Ja mam 94pkt i co z tego? o_O
  • edited czerwiec 2006
    A ja mam aż 84!!! I jestem bardzo szczęśliwa, chyba miałam jakąś fajną komisję!!!
  • edited maj 2008
    KIEDY BĘDĄ PODANE WYNIKI TESTÓW GIMNAZJALNYCH
  • edited czerwiec 2006
    14go w szkole czyli wczoraj
  • edited czerwiec 2006
    Ja mam 74 i jest za*eb*scie!!
  • edited czerwiec 2007
    czy są na jakiejś stronie internetowej wyniki testów gimnazjalnych 2006???proszę o szybką odpowiedź .
  • edited czerwiec 2011
    napiszcie mi jak wiecie na jakiej stronie są opublikowane wyniki testów gimnazjalnych 2006????
  • edited czerwiec 2006
    na żadnej, dowiedz się w szkole
  • edited czerwiec 2006
    napiszcie mi jak wiecie na jakiej stronie są opublikowane wyniki testów gimnazjalnych 2006????
  • edited czerwiec 2006
    szkoda, ze nie mam podanych średniej ilości punktów w danych województwach wtedy lepej można by się rozezna ć czy napisało się dobrze czy źle
  • edited czerwiec 2006
    Masz podane wyniki dla wszystkich województw na stronie cke.edu.pl Średnie w Polsce hum. 31 mat 24
  • edited czerwiec 2006
    są na stronie okegowej komisji egzaminayjnej ale trtzeba tam wprowadzić jakiś kluch i cos tam jeszcze /?
  • edited czerwiec 2006
    czy może jest jakaś strona na której można by znaleść wyniki danych z testów gimnazjalnych z po szczególnych powiatów - jest to bardzo ważne -bo to najbardziej miarodajna skla porównacza dzięki porównaniu swoich wyników ze średnimi w moim powiecie -można by bardzej realnie ocenić swoje szanse w dostaniu się do szkoł
  • edited czerwiec 2006
    czy może jest jakaś strona na której można by znaleść wyniki danych z testów gimnazjalnych z po szczególnych powiatów - jest to bardzo ważne -bo to najbardziej miarodajna skla porównacza dzięki porównaniu swoich wyników ze średnimi w moim powiecie -można by bardzej realnie ocenić swoje szanse w dostaniu się do szkoł
  • edited czerwiec 2006
    nie dokońca rozumiem system elektronicznej rekrutacji: załóżmy ze ktoś wybrał klasę z pierwszej preferencji i się do niej nie dostal bo zabrakło mu 2 punkty- zakładamy że niał 138, natomiat do klay drugiej preferencji wystarczyłoby 125, czy dostaje się ten który wybrał tą drugą klasę a miał punktów dużo mniej a ten z wiekszą ilościa punktów zostaje na lodzie. Jeżeli tak to dla mnie ten system jest niesprawiedliwy , gdyż szczerze mówiąc to do tej samej szkoły może dostć się uczeń który ma 110 punktów ale wybrał właściwą klasą a ten ze 150 punktami zostaje nie przyjęty.Napiszcie co o tym sądzicie. Przy takim systemie nie wiadomo jak dalej postępować.
  • edited czerwiec 2006
    czy sądzicie,że system elektronicznej rekrutacji do szkoół pondagimnazjalnych jest sprawiedliwy -moim zadabiem nie -poniewż uczeń który ma więcej pkunktów nie dostaje się do klasy z drugiego wyboru , a dostaje się ten, który choć ma mało punktow -ale wybrana klasa jest klasą jego pierwszej preferencji.Wedłyg tego systemu nie ważne to ile ma się punktów ale czy wybrało się właściwą klasę.W praktyce choć mamy możliwość wybury 3 szkół to jeśli w danych szkołach i klasach będzie chętnych z pierwszej preferencji wystarczajća ilość to zupełnie nie ma znaczenia fakt ile mamy punktów.Muślę, że to bardzo powańy problem.Proszę napiszcie co o tym myślicie Pozdrawiam.
  • edited czerwiec 2006
    Ważne jest ile ma się punktów do wybranych przez siebie klas w podanej kolejności, system jest więc sprawiedliwy, nie ma sytuacji, że dostaje się zamiast ciebie ktoś z mniejszą iloscią punktów!
  • edited czerwiec 2006
    www.oke.gda.pl, można sprawdzić wyniki z woj.pomorskiego dla poszczególnych, miast i powiatów
  • edited czerwiec 2006
    www.oke.gda.pl, można sprawdzić wyniki z woj.pomorskiego dla poszczególnych, miast i powiatów
  • edited czerwiec 2006
  • edited czerwiec 2006
    wyniki dla poszczególnyc powatów można tylko sprawdzić w okęgu gdańskim a ja chciałbym mieć taką możliwość jeżeli chodzi o województwo wielkopolskie.Bardzo mi żależy aby znać śrdnie dla poszczególnych powiatów. Jeśli ktoś wie gdzie ich szukać to bardzo proszę o informację. Będę wdzięczny.
  • edited czerwiec 2006
    Chciałbym się dowiedzieć o wynikach testów gimnazjalnych w całej Wielkoplsce, o ile tomożliwe z rozgraniczeniem na poszczególne powiaty.Jeżeli ktoś wie gdzie je znależć to proszę niech mi podpowie.
  • edited czerwiec 2007
    gdzie mogę się dowiedzieć o wynik z testów egzaminacyjnych
  • edited czerwiec 2007
    a sosnowcu pisałem egzamin niech ktos mi powie gdzie są wyniki egzamino gimnazjalnych
  • edited czerwiec 2007
    WYniki testów
  • edited czerwiec 2009
    chcialabym poznac wybiki z testów woj wielkopolskie, kiedy beda??
  • edited czerwiec 2007
    GDZIE MOŻNA ZNALEŹ WYNIKI TESÓW????????????????????????????
  • edited czerwiec 2007
    Ja już nie mam siły czekać tak długo, co za korki sprawdzają te testy...:P
  • edited czerwiec 2007
    Ja już nie mam siły czekać tak długo, co za korki sprawdzają te testy...:P
  • edited czerwiec 2007
    proszę o wyniki testu mój kod C18 hasło 5Q9xis7M
  • edited czerwiec 2007
    LUDZIE wyniki mają być 14 IV 2007 więc po jaki zbój zadajecie te pytania i generujecie durne posty?
  • edited czerwiec 2007
    Uprzejmie przypominam że wyniki egzaminów gimnazjalnych maja być podane przez Centralną Komisję Egzaminacyjną w dniu 14 czerwca 2007r proszę nie wyciągać starych postów
  • edited kwiecień 2008
    Chciałam się zapytać, kiedy będą wyniki testów gimnazjalnych w 2007roku i czy można będzie przeczytać je w internecie? jeżeli tak to gdzie?
  • edited czerwiec 2007
    sa gdzies wyniki testow gimnazjalnych 2007?
  • edited kwiecień 2008
    ALEKSANDRA SIEROCIUK GIMNAZJUM NR 5 W BIALEJ PODLASKIEJ
  • edited czerwiec 2007
    jak strona jest z wynikami gimnalanymi
  • edited czerwiec 2008
    ratujcie gdzie te wyniki testów gim z 2007?????????????
This discussion has been closed.