Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

5 LO W KRAKOWIE

edited czerwiec 2011 in Archiwum
Hey! Wie ktoś może ile punktów miała ostatnia tam przyjęta osoba ? Tzn. od ilu pkt. tam przyjmowali ? I w ogóle jak tam jest ? Czy naprawde tak strasznie trudno jak mówia ? I mam pytanie, znacie kogoś stamtąd osobiscie ? Bo mam sprawę...:)

Comments

• edited wrzesień 2006
    wpisz w google omikron kraków i masz wszystkie progi punktowe, pzdr.
  • edited wrzesień 2006
    Ja patrzyłam kiedyś na tym omikronie i tam nie znalazłam progów punktowych. Możesz mi preszłać linka, gdzie to dokładnie jest ?
  • edited wrzesień 2006
    http://e-omikron.pl/malopolskie/info.do w miarę wchodzenia w następne strony ten adres się nie zmienia, więc: strona główna grodzki-Kraków -> wyświetl V LO -> wyświetl po lewej stronie w menu szkoły -> lista oddziałów wyświetlaj poszczególne oddziały masz progi i inne infos. Lottie, trzeba trochę zawsze poszperać i się nie zrażać, powodzenia i dostania się do wymarzonej szkoły! W-wa pozdrawia Kraków.
  • edited wrzesień 2006
    Dzięki Maja:) A wie ktoś może skąd wytrzasnąć listy klas ??? :P
  • edited wrzesień 2006
    Jedni mówią "klasy", inni "oddziały" - to jest to samo, więc nie rozumiem Twojego pytania, zajrzałaś do omikronu? Pzdr.
  • edited wrzesień 2006
    uzywanie googli nie boli!!!! jesli chcesz liste uczniow lub cokolwiek w tym guscie to raczej nie znajdziesz, no chyba ze na stronach szkoly...
  • edited czerwiec 2011
    Byłam na omikronie i są tam rzeczywiście progi punktowe. Ale chodzi mi o imiona i nazwiska ludzi z pewnej 1. klasy. A klasa i oddział, to chyba to samo, prawda? Chyba jednak Bla ma racje. Listy klasy raczej nigdzie nie będzie w necie:/
  • edited wrzesień 2006
    jest cos takiego jak ochrona danych osobowych, wiec najwzyej mozesz szukac na stronie tej szkoly...
  • edited wrzesień 2006
    Na stronie szkoły nie ma.
  • edited czerwiec 2011
    a gdzie to niby jest napisane jaki jest próg punktowy szkoły?
  • edited czerwiec 2011
    a gdzie to niby jest napisane jaki jest próg punktowy szkoły?
This discussion has been closed.