Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

V LO W KRAKOWIE

edited marzec 2008 in Archiwum
Moglibyście coś opowidzieć o tej szkole ? Jak tam jest ? Czy rzeczywiście bardzo trudno ? W sumie nie słyszałam zbyt dobrych opinii o tym liceum...Jest tu może ktoś z tej szkoły, albo ktoś, kto ma tam znajomych w pierwszej klasie ???

Comments

• edited październik 2006
    słuchja jak jestes osoba która jest laureatem z ajkiegos przedmiotu to spoko bo wtedy wiesz mas ziwedze ogromna ale jak jestes nie laureatką albp tez nie masz na koniec egzaminu ok190 punktów to nie ma sie co pchac poniewaz tma wiekszosć to alureaci i an początku będize wielkie rycie . a skzoła no coz fabryka olimpijczyków
    słuchja jak jestes osoba która jest laureatem z ajkiegos przedmiotu to spoko bo wtedy wiesz mas ziwedze ogromna ale jak jestes nie laureatką albp tez nie masz na koniec egzaminu ok190 punktów to nie ma sie co pchac poniewaz tma wiekszosć to alureaci i an początku będize wielkie rycie . a skzoła no coz fabryka olimpijczyków
    Matjas a znasz kogoś stamtąd ??
  • edited marzec 2008
    bez przesady z ta fabryka laureatów.prog jest owszem wysoki lecz to nie oznacza ze nie masz szans.wystarczy miec ze wszystkich przedmiotów liczonych 5,a egzamin napisac na ok.85 lub wiecej to juz masz szanse,owszem nikle ale masz.
  • edited marzec 2008
    Ehh... ja raczej olimpijczykiem nie będę... i oczywiście nie mam szans się dostać:((( buuu... a tak bym bardzo chciala...
This discussion has been closed.