Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Traugutt, Piłsudski, Zośka, Słowacki, Konopnicka

edited grudzień 2007 in Archiwum
Piszcie wszystko co wiecie o tych szkołach;)) bardzo mi zależy na informacjach, bo nie mam pojęcia jak tam jest, jak z atmosferą,nauką, wady, zalety:) (wiem tyle co z ich stron int), a potrzebuje Waszych opini :):) które polecacie? z góry dzięki ;))

Comments

• edited kwiecień 2007
    Widzę że wszyscy aż się rwą do komentowania tego textu:P a znacie może jakieś inne forum tego typu?? jakieś..."aktywniejsze"...bardzo mi zależy, żeby się coś o tych szkołkach dowiedzieć...pozdro 4all:)
  • edited kwiecień 2007
    Słowacki - human na poziomie. szkola oferujaca wiele. Traugutt - szkoła, ktora starcila juz dawno swoja renome i nic nie wskazuje, ze ja odzyska. niski prog.
  • edited grudzień 2007
    Wszystkim odradzam LO Piłsudskiego. Jestem rodzicem ucznia z klasy maturalnej. Szkoła zupełnie nie interesuje się edukacją uczniów. Młodzież pozostawiona jest sama sobie.Przykładem może być nie przeprowadzona próbna matura z powodu nie wyrażenia zgody przez nauczycieli językowych, uznali to za zbyt wczesne. Wyjątek stanowią nauczyciele z przedmiotów dodatkowych. Młodzież ma możliwośc pisania próbnej matury ale w marcu 2008. Po co? Na miesiąc przed maturą?! Przecież uczeń nie może już zmienić swojej decyzji czy zdaje na poziomie podstawowym czy rozszerzonym. Jako rodzice jesteśmy załamani. Tylko korepetycje pomogą jakoś z tego wybrnąć, a sukcesy przypisze sobie pani dyrektor i nauczyciele.
This discussion has been closed.