Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Jose Marti

edited kwiecień 2009 in Archiwum
Peosze powiedzcie cos o tej szkole:):):)

Comments

• edited maj 2007
    OOO NNIIIEEEE !!!!!!!!, tylko nie JOSE większego bałaganu NIGDZIE nie znajdziesz !!!!!!!!! Jeśli Ci życie miłe to okrążaj szeeeeroookim łukiem ! Pozdr.
  • edited maj 2007
    Czemu tak sądzisz?
  • edited maj 2007
    Czemu tak sądzisz?
  • edited maj 2007
    jesli mialbym wybierac jeszcze raz szkole to omijalbym Jose bo: - do matury bedziesz musial zupelnie sam zakuwac ( i to ostro) a, matura to rzecz, chyba najwazniejsza (!)(?) - przedmioty, ktore niby sa rozszerzone sa prowadzone na nikim (podstawowym) poziomie - to, jest tylko moje zdanie, kazdy ma prawo do innego i nie kazdemu to samo odpowiada Pozdr. zycze wlasciwego wyboru !!! (nie wybieraj jose) P.S Do jakiej klasy chciales/chcesz skladac ?
  • edited maj 2007
    Do mat-fizu, a Ty uczęszczasz do tej szkoły?
  • edited maj 2007
    Tak. Ooo, jesli chodzi o mat-fizy to mowia, ze sa najlepsze... bo matma jest tam w miare dobra, a fiza to zalezy... A, do jakich jeszcze chcesz skladac ?? Pozdr.
  • edited maj 2007
    Własnie nie wiem, bo miałam ambitne plany ale mi egzamin nie poszedł. A masz jakies propozycje? W grę wchodzi tlyko mat-fiz ew mat-inf. I tak w miarę blisko bemowa. Myślałam nad hoffmanowa ale nie mam tylke pkt. Mam nadzieje, ze mi cos pomozesz:0
  • edited maj 2007
    sorry, nie wiedzialem ze jestes kobieta! jesli chodzi tylko o mat-fiz, to polecam reytana (140), moja kolezanka tam chodzi i jest bardzo zadowolona, mimo wysokich prgow i plotek... słowackiego (130), wiem, ze jest normalnie zamoyski (150) czasami muszą przysiasc do kucia, bo prog i rankingi zoobowiazuja... powstańców warszawy, kołłątaj (ok. 130) tu jest naprawde spoko, spoko ludzie, atmosfera, nauczyciele da sie z nimi dogadac, sam tu skladalem ;) jesli chodzi o dojazd, to ja tez szukalem szkoly pod tym wzgledem, lecz to nie ma dla mnie sensu, bo jesli szkola ci sie podoba i wszystko w niej jest ok. to kazdy jest w stanie wstac kilka minut wczesniej, patrz---> ja ;) tu wsiadziesz, tam dojdziesz, tu wysiadziesz i jestes w szkoolce ;) Mam nadzieje, ze cos pomoglem, wal smialo. Pozdr.
  • edited maj 2007
    U mnie własnie z tym dojazdem problem, bo spod warszawy i Jose jest w miare blisko. W Zamoyskim byłam na spotkani i mi się nie podobało, Reytan i mi się podobał ale rodzice stwierdzili, ze zadaleko, tak samo z Hołłontajem. Nie wiem gdzie jest Słowacki i Powstańców ale sie zaraz zorientuje. Ja juz wiem, ze nie chce dojezdzac bardzo daleko bo to jest strasznie męczące (przynajmniej dla mnie), wiem bo do gim musze dojezdzac, wiec szukam czegos blizej. Ale wielki dzięki za propozycjie. P.S a Norwid i Pawlikowska?
  • edited maj 2007
    slowacki jest na wawleskiej to na ochocie stosunkowo niedaleko politechniki, wiec doskolaly dojazd metrem a, powstancow na zbaraskiej i to jest praga - grochow,te rejony, wiem ze jest bezposredni autobus na tamta strone wisly, wiec wszystko da sie przezyc ;) a, teraz jakie masz typy ? Pozrd.
  • edited maj 2007
    slowacki jest na wawleskiej to na ochocie stosunkowo niedaleko politechniki, wiec doskolaly dojazd metrem a, powstancow na zbaraskiej i to jest praga - grochow,te rejony, wiem ze jest bezposredni autobus na tamta strone wisly, wiec wszystko da sie przezyc ;) a, teraz jakie masz typy ? Pozrd.
  • edited kwiecień 2009
    Nie mam w sumie wogóle. Jose marti, zakładałam ze test mi pojdzie lepijej to Hoffmanowa ale teraz odpada. Myślała nad Zamoyskim i Dąbrowskim, ten drugi podoba mi się tak średnio ale mojej mamie sie spodobał. Jeszcze myślałam nad Norwidem ale mam 4 przesiadki i to z różnych przystanków więc średnio mi się to widzie, i jeszcze nad Pawlikowską ale nie wiem co sądzić o tym LO. I kurcze nie wiem co zrobić
  • edited maj 2007
    O ile wiem to pawlikowska jest slaba szkola... norwida nie znam...ale szczerze polecam dabrowskiego !!! Pozdro. Trzymaj sie!
  • edited maj 2007
    Dąbrowski dla ścisłych umysłów? I lepszy od Jose?
  • edited maj 2007
    to jest mi trudno stwierdzic... ale w dąbro masz takie klasy... *geografia, matematyka, podstawy przedsiębiorczości *matematyka, fizyka,technologia informacyjna uwazam ze sa ciekawe, ale decyzje musisz podjac sama!
  • edited kwiecień 2009
    Witam! Chciałam zapytać czy wiecie coś może o planowanym remoncie całego budynku Jose Marti, który podobno ma się rozpocząć w tym roku i trwać rok albo i dłużej. Podobno dzieciaki będą uczyły się w pobliskich budynkach.... O ile mi wiadomo na ostatnim spotkaniu z kandydatami "przypadkiem" o tym nie wspomniano... Będę wdzięczna za informację!
This discussion has been closed.