Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Piłsudski (w-wa) , powiedzcie coś o tej szkolce!! pliiiz !!

edited grudzień 2007 in Archiwum
Niestety przegapiłam spotkanie informacyjne:( a teraz zastanawiam się nad tą szkołą...pliiizzz powiedzcie jaka tam atmosfera i czy nie żałujecie że tam chodzicie??? a moze jest ktoś kto był na spotkanku i się dowiedział czegoś ciekawego?? proosze o info !!

Comments

  • edited grudzień 2007
    Szkoła jest do kitu. NIe idź tam jak życie ci miłe . Nauczyciele nie daja sobie rady z uczniami . Są tacy co maja 80 na 100 godzin nieusprawiedliwionych.
  • edited grudzień 2007
    Wszystkim odradzam tą szkołę. Jestem rodzicem ucznia z klasy maturalnej. Szkoła zupełnie nie interesuje się edukacją uczniów. Młodzież pozostawiona jest sama sobie.Przykładem może być nie przeprowadzona próbna matura z powodu nie wyrażenia zgody przez nauczycieli, uznali to za zbyt wczesne. Młodzież ma możliwośc pisania próbnej matury ale w marcu 2008. Po co? Na miesiąc przed maturą?! Przecież uczeń nie może już zmienić swojej decyzji czy zdaje na poziomie podstawowym czy rozszerzonym. Jako rodzice jesteśmy załamani. Tylko korepetycje pomogą jakoś z tego wybrnąć, a sukcesy przypisze sobie pani dyrektor i nauczyciele.
This discussion has been closed.