Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

problem [nie mogę sie zalogować!]

edited maj 2012 in Archiwum
ok. w środę zaczęłam zakładać konto ale nie udalo mi sie dotrzeć do strony/kroku 5. mam login i haslo (i jestem przekonana, że sa poprawne) ale gdy chcę się zalogwać pojawia sie informacja, że dane sa nieprawidłowe. nie bardzo wiem co powinnam zrobić....zalozyc nowe konto?? bede wdzięczna za szybka pomoc :))

Comments

• edited maj 2007
    Witam, Jeśli dobrze rozumiem, to zakładasz konto w systemie, w którym gimnazjum nie założyło Ci konta. Jeżeli tak jest i nie zaniosłaś jeszcze podania, to załóż nowe konto. Jeżeli zaniosłaś podanie - szkoła pierwszego wyboru może zmienić Twoje hasło. Pozdrawiam w imieniu Redakcji
  • edited maj 2012
    Dzisiaj założyłam konto przy pomocy nauczycielki , wydrukowałyśmy papiery, w szkole wszystko było okej. W domu próbuję się zalogować i wyskakuje mi komunikat, że dane są nieprawidłowe (wszystko wpisuje zgodnie z danymi) - mój brat bliźniak również zakładał dzisiaj konto i wyskakuje mu ten sam komunikat. Cóż czynić?
This discussion has been closed.