Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

LO Fredry

edited maj 2009 in Archiwum
Co możecie mi powiedzieć o Fredrze?

Comments

• edited lipiec 2007
    Ze słyszenia, koleżanka tam się uczy - to takie sobie.
  • edited kwiecień 2009
    ja chodze do fredry. szkola bardzo przecietna pod wzgledem poziomu nauki. (b.?)dobry jest tu biol-chem. atmosfera sprzyjajaca "nicnierobieniu", ale dzieki temu jest luzno, swobodnie i przyjaznie. zawiodlam sie na nauczycielach, malo tu pasjonatow. szkola zajmuje niskie miejsce w rankingu jak na swoj prog punktowy. fredre polecam osobom, ktore same potrafia sie zmobilizowac do nauki i rozwijac swoje pasje poza szkola. ta szkola potrafi rozleniwic, ale jesli masz wytyczony cel i chcesz te trzy lata spedzic "fajnie" towarzysko-kulturalnie, zachęcam. :) ja nie zaluje, takie szkoly szukalam. jak masz wiecej pytan, pisz tu albo podaj gg.
  • edited marzec 2009
    ja mam pytania :P mysle czy nie isc do fredy, do klasy dziennikarskiej. co mozecie o niej powiedziec? i od ile punktów jest w ogole rekrutacja bo nie moge znalezc
  • edited marzec 2009
    nie iść, nie iść, nie iść.
  • edited maj 2009
    > nie iść, nie iść, nie iść. dlaczego? dlaczego? dlaczeo? m.
  • edited maj 2009
    Muszę kogoś zawieść - klasy dziennikarskiej jako takiej już w przyszłym roku szkolnym nie będzie - na jej miejscu ma powstać kulturowa z rozszerzonym polskim i WoKiem i dodatkową filozofią. Rozwiązanie wydaje mi się niezłe, bo, szczerze pisząc, "dziennikarskość" tego profilu (mojego zresztą :)) jest zjawiskiem dość umownym, za to przyszła kulturówka będzie mieć dobrego polonistę (i nauczyciela filozofii zarazem), a od tego naprawdę dużo zalezy. Ogólnie szkoła nie jest taka zła, o czym przekonuję się tym bardziej, im bliżej do końca. Wiem, chaotycznie. Gdyby jednak kogoś ta moja pisanina nie zraziła i chciał się o coś zapytać, to niech pisze na gg: 6083067
  • edited maj 2009
    panuje ogólna atmosfera rozleniwienia. niski poziom. szkoła w najmniejszym stopniu nie bierze odpowiedzialności za ciebie jako maturzysty (chodzi nawet o przerobienie całego materiału z danego przedmiotu, np. WOSu) i wiele innych powodów
  • edited maj 2009
    och czyli słabo z tego co mówicie... ogólnie nie polecacie?
  • edited maj 2009
    Dorota? jak miło!
This discussion has been closed.