Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Pytanie z innej beczki

edited grudzień 2007 in Archiwum
Ponieważ chcę i mam nadzieję, że uda mi się studiować na PW w Warszawie chciałbym zapytac jaki sprzęt tzn jakie laptopy mają studenci PW. Tzn jakie minimum jest potrzebne?

Comments

• edited listopad 2007
    to zaley ile kaski mozesz i chcesz na to przeznaczyc, ale powinienes miec system operacyjny Viste i warto zainwestowac w linuksa poza tym procesor Intela z zegarem 1Ghz minimum, pojemny dysk, grafika Ge force, no ipowinien byc lekki jesli bedziesz z nim chodzil gdzies tam teraz nowe modele ma LG looknij sobie na ich stronke, mi sie podobaja:)
  • edited listopad 2007
    "zainwestowac w linuksa" - LOOOL proc 1GHz ????? to chyba do windowsa 95 a nie visty... ja powiem tak: bierz najlepszego na jakiego cie stac. najlepszego, nie najdrozszego. procek wyzej wspomniany intel, z lini coreduo (tylko nie celerona!), ram 1GB to absolutne minimum, szukaj 2GB... oraz wazna bateria (zeby dawala chociaz te 3 godziny pracy bez przerwy...) system generalnie jest nie wazny, ale jak znajdziesz te same lapki z roznymi systemami to w pierwszej kolejnosc bierz z xp, w drugiej z linuksem a w trzeciej z vistą :P
  • edited grudzień 2007
    "zainwestowac w linuksa" - LOOOL proc 1GHz ????? to chyba do windowsa 95 a nie visty... ja powiem tak: bierz najlepszego na jakiego cie stac. najlepszego, nie najdrozszego. procek wyzej wspomniany intel, z lini coreduo (tylko nie celerona!), ram 1GB to absolutne minimum, szukaj 2GB... oraz wazna bateria (zeby dawala chociaz te 3 godziny pracy bez przerwy...) system generalnie jest nie wazny, ale jak znajdziesz te same lapki z roznymi systemami to w pierwszej kolejnosc bierz z xp, w drugiej z linuksem a w trzeciej z vistą :P
  • edited grudzień 2007
    ja tez szukam bo od lutego bede pierwszoroczniakiem na PW :) wiec w styczniou szykuje sie zakup laptopa :) nowe LG są niezłe, ale zastanawiam się jak sie spisuja... bo w sumie czy nie lepiej kupic cos sprawdzonego?....
This discussion has been closed.