Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

ilosc punktow

edited grudzień 2007 in Archiwum
Wiecie moze ile trzeba miec punktow do liceum profilowanego lub ogolnoksztalcacego?? odpiszcie prosze

Comments

• edited grudzień 2007
    zalezy jakiego i gdzie... od 30 do 170 i to w zasadzie bez roznicy czy ogolnoksztalcace czy profilowane, (ale do najlepszych profilowanych raczej prog nie powinien wyrastac znaczaco ponad 100)
  • edited grudzień 2007
    Do mojego liceum trezba było mieć w ostatnim roku ponad 140. Ale wszystko zależy od profilu i od szkoły. U mojej koleżanki nie przyjmowali poniżej 160. Zresztą najważniejsza jest średnia ogólnopolska z egzaminu. Jak idzie słabo to są niższe progi, więc napewno będzie ok.
  • edited grudzień 2007
    Do mojego liceum trezba było mieć w ostatnim roku ponad 140. Ale wszystko zależy od profilu i od szkoły. U mojej koleżanki nie przyjmowali poniżej 160. Zresztą najważniejsza jest średnia ogólnopolska z egzaminu. Jak idzie słabo to są niższe progi, więc napewno będzie ok.
  • edited grudzień 2007
  • edited grudzień 2007
    No nie jak ja kocham komputery. A jaki profil Cię interesuje? Matematyczny, biologiczny czy humanistyczny? Humany mają z reguły niższe progi. Zresztą radzę startować do lepszych bo nie jest aż tak trudno się dostać.
This discussion has been closed.