Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Pisanie prac, prezentacji maturalnych itp

edited luty 2008 in Archiwum
Gratuluję wszystkim, którzy chcą aby młodzież była coraz głupsza, to wróży nam wszystkim świetlaną przyszłość. Ciekawe kto będzie zarabiał na nasze emerytury? Z drugiej strony, jeśli ktoś nie potrafi przygotować prezentacji maturalnej to może po prostu nie powinien podchodzić do matury? Nie każdy musi mieć maturę. Pragnę także zauważyć, że reklamowanie na forum swoich usług, niezależnie od ich zakresu powinno być konsultowane z właścicielem forum.

Comments

• edited styczeń 2008
    biorąc pod uwagę zmianę stosunku liczby osób pracujących do emerytów dziś na 1 emeryta pracuje 5-8 osób (parę lat temu było to 8-12) każdy odkłada miesięcznie (płaci) około 140 pln to emeryt dostaje po potrąceniu kosztów administracyjnych około 650 pln za 20 lat na jednego emeryta (czyli np na mnie) będzie pracować jakieś 0,75 osoby i będzie ta osoba odkładać sumę o sile nabywczej dzisiejszych 140pln to ja po potrąceniu kosztów administracyjnych dostanę miesięcznie około 70 pln-ów czyli na kieliszek chleba wystarczy:) jeżeli na dokładkę na moją emeryturę będzie zarabiało 0,75 osoby bez matury (lub z taka kupioną) to obawiam się że sczeznę z głodu stąd propozycja: przekwalifikujmy się wszyscy i stańmy się narodem piszącym prace innym nacjom wtedy wszyscy będziemy mieli maturę (a nawet po kilka) i będzie nam się dobrze wiodło, wówczas nie będzie również problemów z reklamowaniem tego rodzaju usług:)
  • edited styczeń 2008
    Witam, pisze w sprawie pracy maturalnej. Temat pracy "Własna wizja świata - historia opowiedziana w dziejach J. R. R. Tolkiena. Przedstaw na wybranych przykładach." Jakaby była cena napisania takiej pracy? Pozdrawiam
  • edited styczeń 2008
    Witaj, zobaczyłeś temat posta i pomyślałeś że to ogłoszenie handlowe dotyczące pisania prac? widać że jesteś na tyle nie rozgarniętym kretynem (lub kretynką) że trzeba ci napisać pracę maturalną skoro odpowiadasz na posty nie czytając ich. A skoro tak to cena była by wysoka bo na głupkach najlepiej się zarabia Pozdrawiam
  • edited luty 2008
    Dla zapewnienia najwyższej jakości usług podaj proszę nazwę swojej szkoły i nazwisko nauczyciela, który będzie pracę oceniał.
  • edited luty 2008
    Wg mnie prezentacja maturalna jest od początku poronionym pomysłem i niczemu nie służy, chyba że późniejszym "handlowcom" by na nich zarobić. Rzetelny ustny egzamin lepiej sprawdza wiedzę, niż taki absurdalny egzamin. Znam wiele osób, które nie przeczytały nawet cytowanych w pracy pozycji (korzystały tylko z opracowań), a dzięki tupetowi i wrodzonej swadzie otrzymały dużo punktów. To jedno wielkie oszukaństwo. Owszem, we Francji np. taka prezentacja dokonuje się a vista na podstawie wylosowanych na egzaminie fragmentów z literatury i przedstawionemu odnośnie nich pytaniu czy problemowi. Wtedy to ma sens. Ma się 20 min na przygotowanie ustnej wypowiedzi. Wtedy naprawdę trzeba się wykazać inteligencją, szybkim kojarzeniem motywów i przykładów literackich dotyczacych tematu, a u nas to jest jakaś karykatura takiej prezentacji.
This discussion has been closed.