Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Wybór liceum (140 ptk. mat-fiz/mat inf)

edited maj 2008 in Archiwum
Witam, szukam jak najlepszego dla siebie liceum i chciałbym się was poradzić :) Zakładam, że moge mieć ok. 140 pkt. i zastanawiam sie nad Lelewelem i Żeromskim (PROFIL MATEMATYCZNY). Wiem, że szansa jest niewielka, ale jak coś mam jeszcze 2 w zapasie. Do Żeromskiego w zeszłym roku był próg 147, ale wtedy w rankingu perspektyw był chyba 13, a teraz spadł na 24 pozycje więc próg także powinien być mniejszy - jak myślicie ile będzie w tym roku? Co do lelewela to próg co roku wynosi ok. 140, ale może ktoś wie czy w tym roku się zwiększy lub zmniejszy? Więc jak myślicie gdzie mam większe szanse się dostać? A może ktoś zna jeszcze inne dobre licea z profilem matematycznym (gdzieś blisko Żoliborza albo Bielan)? Z góry dzięki za pomoc!

Comments

• edited maj 2008
    Spróbuj do LO im. Domeyki na ul. Staffa.
  • edited maj 2008
    A ile tam może być w tym roku pkt? Bo rok temu było 136, ale w rankingu domeyko był chyba 35 a teraz jest ok. 25
  • edited maj 2008
    A ile tam może być w tym roku pkt? Bo rok temu było 136, ale w rankingu domeyko był chyba 35 a teraz jest ok. 25
  • edited maj 2008
  • edited maj 2008
    JA byłam na spotkaniu w Domeyce i mówili że nie można mieć mniej niż 111 pkt i że w zeszłym roku osoba z najmniejszą liczbą punktów która została przyjęta to miała 135 pkt ;)
This discussion has been closed.