Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Do jakiej szkoły iść po gimnazjum?

edited styczeń 2009 in Archiwum
Proszę o pomoc w wyborze szkoły po gimnazjum. W przyszłości chciałbym wykonywać zawód prawnika,- studiować prawo. Za ponad pół roku trzeba wybrać szkołe a ja jeszcze nie wiem gdzie mam iść. Doradźcie mi jaką szkołe wybrać najlepiej, czy takie szkoły znajdują się w Bielsku-Białej i jakie są mniej więcej wymagania. Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Comments

• edited listopad 2008
    Najlepiej idź do szkoły ponadgimnazjalnej :) Tak w Bielsku-Białej na pewno jest co najmniej jedna taka szkoła :) A tak na poważnie to pomyśl o jakims ogólniaku z rozszerzoną historią wos-em czy czyms takim Pozdrawiam
  • edited listopad 2008
    Najlepszą drogą do studiowania prawa jest dobre liceum ogólnokształcące o profilu społecznym lub humanistycznym, czyli z rozszerzoną historią i WOSem, potem oczywiście trzeba jak najlepiej zdać maturę rozszerzoną z tych przedmiotów, często w rekrutacji na prawo jest jeszcze brany pod uwagę język obcy (np. na UW).
  • edited styczeń 2009
    slyszalam, ze pierwszy rok prawa to sama historia polski, takze chyba nejlepszym wyborem bedzie human:) a w Bielsku najlepsze sa podobno LO Towarzystwa Szkolnego im. Mikołaja Reja i V LO w Bielsku-Białej, przynajmneij tak wynika z rankingow:) z tym ze z nimi trzeba uwazac bo nie zawsze sa zgodne z prawda niestety.. pozdrawiam:)
This discussion has been closed.