Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Gdzie iść po gimnazjum ?! :)

edited kwiecień 2009 in Archiwum
hej! :x Mam dylemat i proszę o pomoc. Jestem w ostatniej kl. gim. i nie wiem jaką szkołę wybrać. Zastanawiałam się nad Batalionem Zośka z kl. teatralną ale nie wiem czy to dobry pomysł (o tej szkole wiem tyle co wyczytałam z inernetu,a zdana są podzielone). Myślałam też o Lo im. Jana III Sobieskiego. Nie mam pojęcia na jakim poziomie są te szkoły i jaka jest tam atmosfera. (Ja zawsze w gim. maiałam średnią 4.(60,70,80) coś w tym rodzaju i nie wiem czy mam szansę.) Jeśli ktoś wie coś na temamt którejś z nich niech napisze. Bardzo proszę! I z góry dziękuję ! ;D

Comments

• edited styczeń 2009
    XDangelXD, mam ten sam problem:) z tym ze jeszcze nie mieszkam w Warszawie, dopiero przed nastepnym rokiem szkolnym sie przeprowadzam... przez co zupelnie nie mam rozeznania w warszawskich liceach:( srednie mialam tez zawsze w okolicach 4,80 ale okropnie boje sie tego egzaminu...:/ kurde czas goni a ja dalej nic nie postanowilam... ciezkie zycie mamy xD
  • edited styczeń 2009
    XDangelXD, mam ten sam problem:) z tym ze jeszcze nie mieszkam w Warszawie, dopiero przed nastepnym rokiem szkolnym sie przeprowadzam... przez co zupelnie nie mam rozeznania w warszawskich liceach:( srednie mialam tez zawsze w okolicach 4,80 ale okropnie boje sie tego egzaminu...:/ kurde czas goni a ja dalej nic nie postanowilam... ciezkie zycie mamy xD
  • edited kwiecień 2009
    hallo! pomoże mi ktoś myślałam jeszcze o Piłsudskim, plissss napiszcie coś ;]
  • edited kwiecień 2009
    COS
This discussion has been closed.