Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Geodezja i kartografia na Akademii Morskiej w Szczecinie?

edited lipiec 2009 in Archiwum
Witam, szukam informacji na temat tego kierunku. jestem nim zainteresowany, a mało czasu zostało na podjęcie decyzji. rozważam jeszcze mechatronikę. jakieś rady?

Comments

• edited czerwiec 2009
    Z tego co dowiadywałem się na miejscu to łatwo się dostać nie ma żadnych egzaminów wstępnych tylko rozmowa kwalifikacyjna, także łatwo jest dostać prace po tych studiach, i po skończeniu mechaniki ma się tytuł oficera mechanika. =)
  • edited czerwiec 2009
    Jak jest z geodezja przyznaje, ze nie wiem, ale sam mysle o mechatronice- moj brat studiuje juz 2 lata i jest bardzo zadowolony, zmaierzam pojsc w jego slady- w sumie od zawsze mnie to interesuje, wiec nie mam wiekszego problemu z wyborem...
  • edited czerwiec 2009
    złoże na mechatronikę i geodezję, chociaż bardziej ciągnie mnie do tego drugiego, bo to nowy kierunek w Szczecinie.
  • edited czerwiec 2009
    Ja bym radzil wejsc na strone AMS i w ogole przejzec kierunki, ja osobiscie wybieram sie na mechanike, ale szkola trzyma poziom wszystkich kierunkow i kazdy daje perspektywy na przyszlosc, wiec mysle, ze to kwestia zainteresowan
  • edited czerwiec 2009
    Romek, składaj tu i tu, zobaczymy gdzie się dostaniesz. Ja złożyłem tylko na mechatronikę, ale nawet innej opcji nie brałem nigdy pod uwagę:)
  • edited czerwiec 2009
    Ja tam się nie martwiłbym co będzie potem najpierw czeka cie rozmowa kwalifikacyjna i częściowo od tego zależny czy się dostaniesz ofc jeszcze matura ale to swoja droga. Złożyć możesz na 6 rożnych kierunków łącznie o ile mi wiadomo wiec się nie martw.
  • edited czerwiec 2009
    dzięki złożę na te dwa i może jeszcze nawigację. zależy mi na studiowaniu tam.
  • edited czerwiec 2009
    No na pewno lepiej pojsc na geodezje na Akademi Morskiej niz na jakims uniwerku- na pewno ucza bardziej pod katem praktyki i na pewno maja te studia bardziej ukierunkowane, a nie takie ogolne, ktore koncza tysiace studentow rocznie w calej Polsce
  • edited czerwiec 2009
    Na absolwentów Geodezji i kartografii będzie zawsze popyt. Radzę Ci iść właśnie tam.
  • edited czerwiec 2009
    Geodezja i kartografia to bardzo ciekawy kierunek o dobrze płatny po studiach. Akademia Morska w Szczecinie pierwszy raz organizuje ten kierunek,ale jeżeli będzie taki poziom jak np. na kierunkach pływających to można być spokojnym o poziom i zatrudnienie po studiach.
  • edited czerwiec 2009
    Kierunek jest świetny, moja siostra go studiuje, tylko w innym mieście. Ja już złożyłam papiery do Akademii Morskiej w Szczecinie, mam nadzieję, że się dostanę. Orientujecie się jakie są specjalizacje?
  • edited czerwiec 2009
    Bardzo dobry wybór! Geodeci nieźle mogą zarobić po studiach, a i sama praca jest ciekawa.
  • edited czerwiec 2009
    Ogolnie geodezja to dosc pospolity kierunek, ale geodezja na Akdemii Morskiej w Szczecienie wyglada inaczej niz np w jakiej kolwiek innej szkole wyzszej, zreszta w ogole Akademia w SZczecinie to dobry wybor, bo sa duze mozliwosci na przyszlosc
  • edited czerwiec 2009
    ja słyszałem, że na absolwentów Geodezji i kartografii czeka coraz więcej miejsc pracy, bo zapotrzebowanie wciąż rośnie i nie jest zaspokajane. a znając poziom Akademii Morskiej w Szczecinie, to po jej zakończeniu jeszcze łatwiej o zatrudnienie
  • edited czerwiec 2009
    Zapotrzbowanie jest na geodetów i kartografów od dłuższego czasu, między innymi dlatego otworzyli ten kierunek na akademii morskiej w Szczecinie. Absolwenci pływających kierunków też nie mogą narzekać, bo mają niezłe stypendia od armatorów. "Studencka kieszeń" ich nie dotyczy :)
  • edited lipiec 2009
    tez sie wybieram na geodezje i kartografie, ale boje sie,ze nie dam rady, kurcze. albo ze sie w ogole nie dostane :) ale pocieszające jest to,ze wszyscy mają takie dobre zdanie o tej uczelni.
  • edited lipiec 2009
    Mysle, ze nie powinno byc tragedii. Jak sobie nie bedziesz radzic z jakims przedmiotem to pojdziesz na zajecia dodatkowe albo pomoze ci ktos kto ten przedmiot bardziej ogarnia- jak sie chce to wszystko sie uda, tylko nie mozna sobie olewac wszystkiego. To tez jest dobre w Akademii Morskiej w Szczecinie, ze na prawde wszyscy ulatwiaja dopoki widza, ze sie starasz- nie niszcza ludzi z kaprysu
  • edited lipiec 2009
    To jest wielki plus. Ja jestem na 3 roku i miałem ze dwa przedmioty z których byłem kiepski. Ale trochę pochodziłem na dodatkowe zajęcia i jakoś poszło. To jest niewątpliwym plusem akademii, ze pomagają jak komuś idzie gorzej.
  • edited lipiec 2009
    Dobra rzecz, zwlaszcza, ze nawet najlepsi maja slabe strony i mozna zawalic studia przez jeden glupi przedmiot, a tu jak jest pomoc z tymi trudniejszymi przedmiotami to na pewno jets o wiele latwiej no i mniej stresu
  • edited lipiec 2009
    Ja mimo wszystko, mam nadzieję, ze skończę Geodezje i Kartografię bez problemów.
  • edited lipiec 2009
    Czy jak ktoś ma problemy z matmą albo fizyką to są jakieś dodatkowe zajęcia wyrównawcze?
This discussion has been closed.