Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

porzyjęcie edukacjyjne

edited marzec 2011 in Archiwum
Witam Chciałbym się podzielić moim doświadczeniem związanym z firmą robocamp, moje dziecko w zeszłym tygodniu obchodziło swoje 10 urodziny, jako, że właśnie do okrągłych rocznic przykładamy w rodzinie duże znaczenie postanowiłam, że te urodziny będą dla niego niezapomniane. Tylko, co tu wymyślić skoro moja pociecha miała już urodziny w McDonaldzie, w salonie zabaw, itp. Gdzie zauważyłam, że organizacja przyjęcia polega głównie nie podaniu poczęstunku( oczywiście wcześniej przeze mnie przyniesionego, jak było w przypadku salonu zabaw) i pomalowaniu twarzy dzieci, z czego nie wszyscy rodzice po przyjęciu byli zadowoleni, bo ile można tłumaczyć(, że farbki użyte do malowania twarzy nie uczulają), dzieci nie robiły nic, czego by nie mogły robić w domu, tzn. same biegały jak opętane po salonie zabaw, w sumie nic innego nie mogły tam robić, bądź siedziały na krzesełkach w „ restauracji”, ograniczone do małego pomieszczenie przeznaczonego do organizacji „ przyjęć” urodzinowych. Po długim namyśle i usilnych poszukiwaniach natrafiłam w szkole mojego dziecka na plakat reklamujący firmę zajmująca się łączeniem zabawy i nauki robocamp. Jaśkowi obiecałam przyjęcie niespodziankę, proszę sobie tylko wyobrazić zadowolenie mojego dziecka, gdy na jego przyjęciu pojawił się jak to sam określił „ najprawdziwszy robot”, którego wspólnie ze swoimi kolegami, pod czujnym okiem, bardzo cierpliwych, miłych i ciepłych opiekunów zbudowali z ulubionych klocków Lego, zerkając z zaciekawienie na to jak maluchy z wypiekanymi na twarzy, programują swojego „ nowego przyjaciela”, przy czym zachowywali się tak jakby zadane im przez opiekunów polecenie, w jaki sposób mają to uczynić, było najważniejszym i najbardziej odpowiedzialnym zadaniem w ich życiu, przypominało mi to trochę moich kolegów z pracy,( pracuję w firmie komputerowej), którzy z równym zapałem testują nowe oprogramowania, dzieciaki brały również udział w ciekawych konkursach z dziedziny robotyki, a po przyjęciu każdy z przyjaciół mojego dziecka otrzymał pamiątkowy dyplom od organizatorów. Nie ukrywam, że poczułam ogromną dumę i zadowolenie jak usłyszałam jak kolega mojego synka, opowiadał swojemu tacie o nowych umiejętnościach, jakich się nauczył i to, że było to najfajniejsze przejęcie urodzinowe, na jakim był. Dzięki temu, że natrafiłam na ofertę firmy robocamp teraz wiem, że nie tylko wybór organizacji przyjęcia urodzinowego Jaśka, był starzałem się w dziesiątkę, ale również nie musze się zastanawiać na tym, co zrobię z synkiem w czasie ferii, ponieważ firma robocamp organizuje również półkolonie, na które już teraz mój syn wyraził chęć uczestnictwa, wspólnie z kolegami z przyjęcia. Pozdrawiam Mama Jaśka

Comments

• edited marzec 2011
    my też postawiliśmy na urodziny zorganizowane przez firmę www.proacting.pl Dzieci były zadowolone a mamy mogły spokojnie rozmawiać i pić kawkę w pokoju obok:) polecam
This discussion has been closed.