Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

które liceum? czacki, witkacy, poniatowka, jose, lelewel, kopernik?

edited maj 2013 in Inne
Witam,
Jestem w 3 gimnazjum i już za tydzień muszę wybrac 3 licea i nie mam pojęcia na które się zdecydować... Z Każdym dniem jestem tym wyborem coraz bardziej zestresowana i niepewna.
Zastanawiam się nad Czackim, Jose marti, lelewel, poniatowski, Witkiewicz, Kopernik, Żeromski.
Moje pytania/ to na czym mi zależy:
1. Najważniejsza jest dla mnie atmosfera. Jacy ludzie? Zgranie uczniów? Czy jest tzw. "Elita".
Wiem, ze to wszystko zależy od rocznika, ale jest tak, ze w niektórych atmosfera jest
Beznadziejna, stresująca, ludzie beznadziejni.
2. Stosunek nauczycieli do uczniów.
3 bardzo mi zależy na tym, aby NIE CISNELI. Chodzi o to ze jak ktoś chce to się uczy, a nie
cisna ze wszystkiego i wielki zapieprz. Słyszałam, ze w Czackim tak właśnie jest ale wole to
Zweryfikować i pytam się na tym forum. Chodzę do bardzo dobrego gim. i nie chce następnych
Trzech lat spędzić nad książkami jak w gim.
4. poziom nauczania nie interesuje mnie aż tak bardzo, bo ja wiem ze i tak będę się dużo uczyła
Tego na czym mi zależy. Potrzebuje także dużo czasu na zajęcia dodatkowe, dlatego nie chce
Wielkiego zapieprzu. Interesuje mnie poziom języków: angielskiego i francuskiego. Profil raczej
Humanistyczny- zamierzam pójść na AT.
5. Czy dość łatwo mieć średnia 3.5 - 4.0?? Potrzebuje takiej średniej w 1 liceum.
Mieszkam na Bielanach, a więc np. Wilanow nie wchodzi w grę. Myślałam dużo o Czackim ale boje się ze bedą cisneli a ja jestem podatna na presję nauczycieli.
Chciałabym trochę się odstresowac i odpocząć skupiającej się na nauce ang i fran i aktorstwa. Ponieważ w gim przez 3 lata się tylko uczyłam. Chciałabym tez trochę dożyć towarzysko. Zależy mi na średniej 4.0 ponieważ chciałabym wyjechać w 2 liceum na rok na stypendium zagranice.
Licze i proszę o szczere opinie, możliwie jak najbardziej wyczerpujące, bo na innych stronach pisano tylko: fajnie. Proszę o opinie nad wymienionymi liceami, szczególnie Czacki, jose, lelewel, Kopernik, poniatowka,witkacy...
Z góry wielkie DZIĘKI :D

Comments

Sign In or Register to comment.