Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

jutro próbne testy gimnazjalne

edited październik 2008 in Archiwum
moze ktoś wie o czym bedą ??????????????????

Comments

• edited styczeń 2005
    niestety nie,boisz sie?
  • edited styczeń 2005
    Trzymam kciuki. Zapraszamy do liceum. Zebranie informacyjne dla kandydatów i ich rodziców: 2 marca 2004 godz. 17.30 www.lo67.waw.ids.pl Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Mirowski dyrektor LXVII LO, Mokotowska 16/20
  • edited styczeń 2005
    Bójcie się, bójcie. Próbne testy są nieporównywalną łatwizną przy tym co was będzie czekać na gimnazjalnym. Tam jest fajnie - stres, pot i łzy... A komisja siedzi i co najmniej dwie osoby się w was gapią, pierdniesz jesteś podejrzany/a i musisz rozbierać się do gaci. Miłej nauki.
  • edited styczeń 2005
    Gdy pisalem test kompetencji rok temu, bylo bardzo spokojnie i sympatycznie. Te kilka osob z komisji raczej mialoby ciezko, jakby chcialo non stop patrzec na 150 piszacych osob, a na propozycje rozebrania sie do gaci kazdy z moich kumpli z gimnazjum pokazalby srodkowy palec :) Wiem z doswiadczen swoich i znajomych z innych szkol, ze kiedy minie pierwszy stres, to jest bardzo luzacko i sympatycznie. Test nie jest taki straszny - nie bojcie sie i nie denerwujcie na zapas! :>
  • edited listopad 2004
    Nie, ja się zgadzam że trzeba do tego podejść spokojnie. W końcu jak to zjeb... to nic strasznego się nie stanie. Zawsze będzie 5 procent szans, że dostacie się do liceum które umożliwi wam pójście na studia. A jak nie to nie jest tak źle, zawsze istnieje szansa że w wojsku nie będzie fali a jeśli będzie to też mała szansa bycia cwelem (to akurat nie jest wulgaryzm sam w sobie, tylko gwara knajacka choć to słowo i tak mnie bawi). Spokojnie, to tylko jeden z dwóch najważniejszych egzaminów przed studiami do którego nauczycieli mimo ich usilnych zapowiedzi do niego nie przygotowują (a to akurat prawda). Co do rozebrania do gaci ja też bym tak zareagował, natomiast wacka pedały pokazywali bardzo chętnie, wiecie takie zbolce oprócz skłonności pedofilskich mają też skłanności ekshibicjonistyczne
  • edited marzec 2004
    pojebane są tete egzazaminy
  • edited listopad 2004
    "tete", "egzazaminy" - czy masz coś wspólnego z Owsiakiem lub Michnikiem:D??
  • edited styczeń 2005
    wiecie co lepiej sie zastanówcie nad tym co moze byc na tych testach ja takiego problemu niemam moja mam jest z komisji mam gotowe w domu tylko sie na pamięc nauczyc :P:P:P
  • edited listopad 2004
    Ja tam się nie boję tych testów.... jutro zobaczymy jak pójdą......... brrrrrrr byle nie było roprawki do napisania....
  • edited styczeń 2005
    Oj, dacie radę! Przecież to nie jest takie trudne! Humana trzeba wziąć na inteligencje, bo praktycznie wszystko jest w załaczonych tekstach, a mat-przyr też nie jest taki trudny!;) W większości są to podstawowe informacje i na pewno będziecie zdziwieni, że egzamin był taki łatwy:D pozdraffiam :*
  • edited styczeń 2005
    a wiec przykro mi ale ja egzamin gimnazjalny nie wspominam dobrze i nie zazdroszcze ci teraz!!!Chociaz probny to byla rozrywka-ale potem nie bo stawiali oceny za egzamin z roznych przedmiotow!!!!! a prawdziwy mi poszedl beznadziejnie mimo ze ucze sie dobrze!!Mialam problemy z dostaniem sie do swej szkoly i cale wakacje to tylko stres!!!!Moze wci bedzie latwiej ale ciesze sie ze jestem tu gdziechcialam byc i mam to z glowy i tylko czejkam na matury z 2 lata!!
  • edited styczeń 2005
    ejej, dlaczego ja nic nie wiem o żadnym egzaminie??:)))))przecież dopiero w styczniu są probne:)ahahhaha, jutro przychodzę do szkoly a tu..egzamin...;)nieciekawa perspektywa:)a ja dopiero od przyszłego tygodnia biorę się porządnie za naukę:)))))trzymam kciuki!!!
  • edited listopad 2004
    egzamin????????/ juz???????? czemu ja probny mailam dopeiro w marcu ??????????!!!!!!!!
  • edited listopad 2004
    Ja sie nie orientuje w terminarzu tegorocznych egzaminów:/ Może to jakaś pomyłka... ;P W każdym razie nie ma co sie stresować:)
  • edited styczeń 2005
    wiem co przezywaja 3klasisci... rok temu czulam to samo nie zrazajcie sie tylko wynikami...slabe sa na ogol...
  • edited styczeń 2005
    Czy zna ktos stronke na ktorej sa arkusze do cwiczenia przed testami??Prosze o pisanie na numer 607632343
  • edited październik 2008
    nio test to łatwizna He He przynajmniej niema lekcji ale z checią bym sobie posprawdzał i tak wogóle to kiedy ten test bedzie w internecie???!
  • edited styczeń 2005
    odpowiedzi już są tyklko jest problem zeby je znależć;/
  • edited styczeń 2005
    no i po tesciku
  • edited styczeń 2005
    lol Ciano :) Straszysz ludzi a jest na odwrót, próbne z założenia mają być trudniejsze! Pozza tym trzeba być zawsze i wszędzie optymistą, na egzaminie to też pomaga! mi pomogło...
  • edited styczeń 2005
    witam was wiecie gdzie są odpowiedzi do testów próbnych gimnazjalnych!!!!!
  • edited styczeń 2005
    ty czarna skąd jesteś ??
  • edited styczeń 2005
    Nie wiecie gdzie można zanleść pytania do wczorajszych i dzisiejszych testów??? :)
  • edited styczeń 2005
    co mam się bać jak wszystko umie od a do z
  • edited marzec 2008
    Ach te testy, myślę, że damy radę to wkońcu narazie tylko próbne. Pozdrowionka :)
  • edited styczeń 2005
    jesce jutro jakos przezyjemy... :D:D ale w srode bedzie gorzej...mam nadzieje ze testy nie beda takie straszne... wszystkim tego zycze :*:* powodzenia i polamanie dlugopisu :P:P buzka
  • edited styczeń 2005
    jesce jutro jakos przezyjemy... :D:D ale w srode bedzie gorzej...mam nadzieje ze testy nie beda takie straszne... wszystkim tego zycze :*:* powodzenia i polamanie dlugopisu :P:P buzka
  • edited styczeń 2005
  • edited styczeń 2005
  • edited styczeń 2005
  • edited styczeń 2005
    a czy nie jest tka ze w kazdej szkole czy cos sa inne testy probne??U mnie dopiero beda jutro a wienc jak ktos mial to dajcie pytania prosze!!!Ale ja bede miec takie same jak w calej polsce czy jak??
  • edited styczeń 2005
    Jak sądzicie gdzie lepiej iść do liceum profilowanego czy technikum?? BO ja mam zamiar iść w kierunku mechatroniki i nie wiem, co wybrać.
  • edited styczeń 2005
    ja wybrałabym liceum profilowane..
  • edited styczeń 2005
    A jaka jest tak w ogóle różnica między liceum a tech. ?? Bo wiem że w lic. mam więcej godzin bo jest krócej, ale po tech. zdaje egzamin i dostaje tytuł. Więc jak to jest ??
  • edited styczeń 2005
    kiedy odpowiedzi z humana udostępnice gdzieś ??
  • edited styczeń 2005
    Heheheh jakie to było proste ?? mam tylko jedno pytanie jak zrobiliscie ta tabelke ??? gdzie bylo trzeba wpisac ?? Ja wpisalem Lucyfer i Lewiatan dla polewu :D::D:D:D
  • edited styczeń 2005
    Kurde z matmy przejebka tragedia to było trudne. Z polaja proste prócz tabeli
  • edited listopad 2007
    jutro testy gimnazjale?!
This discussion has been closed.