Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Najgorsze gimnazjum w Warszawie.

edited grudzień 2007 in Archiwum
Które gimnazjum jest najgorsze w całej Warszawie?

Comments

• edited luty 2004
    Moje ;p
  • edited czerwiec 2003
    A moze zastanowimy sie jakie jest najgorsze liceum w Warszawie? Osieckiej?
  • edited marzec 2005
    Batalionu Zośka na Sołtyka
  • edited czerwiec 2003
    Ale obciachu narobili tej Osieckiej!
  • edited czerwiec 2003
    Najgorsze liceum w Warszawie to na Mandarynki
  • edited czerwiec 2003
    na mandarynki rzeczywiscie nie jest za dobre =P ida tam ci ktorzy nie dostali sie nigdzie indziej.
  • edited czerwiec 2003
    Zdecydowanie nr.9 na Sobieskiego! Zarazem jest tam rownie beznadziejne liceum imienia Schumana!Nie radze tam isc!;-)
  • edited lipiec 2004
    nie wiem jakie gimnazjum jest najgorsze bo mnie to nie obchodzi. Wiem tylko jakie jest najlepsze. Gim 50, rzecz jasna!!! Prawda Slicker? :)
  • edited czerwiec 2003
    czy Ty sie nigdy johnny nie zmienisz...? a propos - w sobote o 10.30 ;> zeby bylo fajniej ;p
  • edited czerwiec 2003
    każde dziecko w naszym mieście to wie
  • edited luty 2004
    Wiem, to moje Gimnazjum na Podbipięty
  • edited luty 2004
    a ja myśle że mo je jest najgorsze ... czyli gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II na targówku można o nim poczytać na forum na gazecie.pl , jest forum warszawa , targówek i praga płn. i tam jest taki wątek najgorsze gimnazjum na Bródnie
  • edited luty 2004
    a ja myśle że mo je jest najgorsze ... czyli gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II na targówku można o nim poczytać na forum na gazecie.pl , jest forum warszawa , targówek i praga płn. i tam jest taki wątek najgorsze gimnazjum na Bródnie
  • edited lipiec 2004
  • edited lipiec 2004
    hmm...na podbipiety nie jest jeszcze az tak zle...gorzej jest np.na koncertowej , gdzie wystarczy "dac w łapę" zeta i juz masz wyzej stopien.... /bynajmniej opinia nie z własnego doświadczenia.../
  • edited lipiec 2004
    Moje gimnazjum jest super. Wcale nie uważam że jest najgorsz, jest najlepsz. Są super nauczyciele, atmosfera. Nie wiem co chcecie od Gimnazjum nr.5 im. Jana Pawła II
  • edited sierpień 2004
    mnie tez sie wydaje ze gim.5 im Jana Pawla II wcale nie jeste najgorsze,jest calkiem ok.
  • edited styczeń 2005
    a co myslicie o 28 na gocławiu:P?
  • edited lipiec 2004
    A ja wiem ktore jest najlepsze :D ... gimnazjum nr 2 im. Charles'a De Gaulle'a na Bialolece :) ... Moze nie najlepszy poziom ale takich ludzi jak tam to ze swieca szukac :D The best !!
  • edited lipiec 2004
    Najbardziej chujowe jest na Boremlowskiej na Pradze Płd. koło Pl.Szembeka.TAm w juz niestety:) nieistniejącej klasie 3e nauczyciele bali sie i (pewnie znajdą sie następcy:) ) wejść do sali bo obrywali ogryzkami i krzesłami.Nawet raz zapaloną świeczką dostała babka od muzyki:) Kilkukrotnie interweniowała Policja oraz patrol szkolny.Śmieszna szkoła!!!
  • edited lipiec 2004
    Tak się składa że ja jestem absolwentką gim. nr 5 im. Jana Pawła II i muszę przyznać że tej szkoły nie można jednoznacznie określić...! Zależy czego się po niej dana osoba spodziewa. Jesli dany człek idzie do tej szkoły bo chce się uczyć i mieć potem łatwiej w dostaniu się do liceum to absolutnie i zdecydowanie ODRADZAM TO GIMNAZJUM!!!!!!Natomiast osoby, które szukają wesołego towarzystwa do imprezowania to jak najbardziej ta szkoła się nadaje! Muszę przyznać że większość nauczycieli jest totalnie do chrzanu przede wszystkim dlatego, że nie są w stanie uciszyć klasy ani nad nią zapanować!!!!!!!!! Ale jest mała grupka nauczycieli, których naprawdę warto spotkać na swojej drodze!!!! Takie jest moje zdanie:) P. S Sorks za takie wypracowanie!!!! Miałam wyjątkowo wenę bo w końcu spędziłam w tej szkole 3 lata:) pozdrowionka
  • edited sierpień 2004
    Mimo wszystko uważam że są znacznie gorsze szkoły!!!!
  • edited sierpień 2004
    gim nr 54 na żoliborzu, nic sie tam nie nauczysz:]
  • edited lipiec 2004
    NAjgOrsze jEsT GIMnaZJum nr.5 na TaRGówKU. Tam WSzysCy siĘ pieRDolĄ a NaWRoCkA DajE DUPy
  • edited sierpień 2004
    nr 6 mokotóff blee ochyda
  • edited sierpień 2004
    ja tam chodzilam do 54 gim....:) moze powymieniamy wsomnienie...?
  • edited sierpień 2004
    najgorsze we wszystkich sądażach są te na Targówku...ja tam chodziłam do 2 im Roberta Schumana i nie potwierdzam....
  • edited sierpień 2004
    4 na ursynowie !!
  • edited sierpień 2004
    4 na targówku
  • edited sierpień 2004
    najgorsze jest 3 nq bialolece (im. jana pawla II"
  • edited sierpień 2004
    KASPRZAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • edited sierpień 2004
    No jasne że Gimnazjum nr.5 na Targówku jest najlepsze!!!! Swietna atmosfera,mili,ale zarówno wymagający nauczyciele.
  • edited styczeń 2005
    wcale nie ...........ja jestem w klasie maturalnej i milo wspominam to gim. naprawde bylo ok. w LO to dopiero jest beznadziejnie
  • edited luty 2005
    To gimnazjum było super(jestem absolwentka tego gimnazjum).. teraz to dopiero dupa... BYŁO ŚWIETNIE! POZDROWIONKA DLA NAUCZYCIELI KTÓRZY NAPRAWDE SĄ OK! i DLA WAS... heheheh... Wróciłabym do mego gim. choć ludziki tu są świetne... IMPrezowanie imprezowaniem.. wszyscy wiedzą jak jest...(byŁO śWIETNIE) ;) ale było ok. BUziak!
  • edited marzec 2005
    Hehe Nic nie przebije Praszki Północ Gimnazjum na Sieraka rządzi!!!
  • edited marzec 2005
    na Mandarynki i Urbanistow
  • edited marzec 2005
    Gim nr 4 im szarych szeregow na Targówku :D nawet klamek w oknach nie ma ;] i drzwi w kiblu ;]
  • edited marzec 2005
    Na Sieraka klamek w oknach też nie ma :> Drzwi do toalet są, ale do kabin już nie, pisuary się zniknęły jakimś cudem :D Po sylwestrze latały petardy. Nowy anglista wytrzymał jedną lekcję (rzucali w niego bombkami :)) Ale to jeszcze nic ;)
  • edited grudzień 2007
    No zgadzam się w dodatku miejskie w szkole 24 h :P:P:P
  • edited listopad 2007
    Zdecydowanie NIE POLECAM, a nawet ODRADZAM gimnazjum nr46 im. Szarych Szeregów na Kasprzaka. Zbiór wszystkiego co najgorsze, między innymi dilerzy (czy jak to się pisze), marycha, tytoń, złodzieje (nie tylko komórek) i jeszcze długo by wymieniać ale jakoś mi sie humor psuje, więc kończę na tym początku.
  • edited grudzień 2007
    Najgorsze to gimn nr 24 na Pradze południe.To dopiero były traumatycznre przeżycia dla osób ambitniejszych miedzy innymi ja.Niczego nie mozna się nauczyc,bo latały cały czas papierki w klasie.Nauczyciele totalnie beznadziejni(z wyjątkiem parę osób-wciąż mam szacunek do faceta od matmy i anglistki)To co się tam działo to cięzko opisać,latały krzesełka,chamstwo uczniów,wyłudzanie pieniędzy,bójki po lekcjach.Sam nie wiem jak przetrawałem te 3 lata(obecnie w maturalnej klasie)i dostałem się do 1 z najlepszych Lo warszawskich,ale takich jak ja można było policzyć na palcach jednej ręki.W szkole większość to dresy(brrr).Podsumowując szkoła ta to wylęgarnia życiowych nieudaczników(wyniki zawsze niżej niż średnia krajowa)i miejscem masowej demoralizacji.
This discussion has been closed.