Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Plany wynikowe (pomoc) !!! jez. NIEMIECKI

edited wrzesień 2009 in Archiwum
Potrzebny mi plan wynikowy dla 2 klasy gimnazjum - z języka NIEMIECKIEGO do podręcznika DACH fenster 2.

Comments

• edited październik 2006
    A mi potrzebny plan wynikowy do podręczników "Eins, zwei, drei" I-III :-) Czy ktos wpadł na taki trop?
  • edited wrzesień 2006
    A mi potrzebny plan wynikowy do podręczników "Eins, zwei, drei" I-III :-) Czy ktos wpadł na taki trop?
  • edited listopad 2004
    Ja też poszukuję planu wynikowego dla klas I-III podręcznik: "eins, zwei, drei". Na juŻ:( jeśli ktoś miałby, proszę bardzo o kontakt mailowy...zrewanżuję się.... Joanna siacha@wp.pl
  • edited wrzesień 2006
    potrzebny mi bardzo plan wynikowy do eins zwei drei... czy ktos ma może, dysponuje? byłabym wdzieczna...siacha@wp.pl
  • edited wrzesień 2006
    Czy dotarłaś droga Internautko już do planów wynikowych do Eins, zwei, drei. Jeśli tak to bardzo proszę jakby to było tylko możliwe, napisz mi proszę gdzie je można znaleźć.
  • edited wrzesień 2006
    Ja również poszukuję planów wynikowych do eins, zwei, drei. bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • edited wrzesień 2006
    Ohoh :D A ja właśnie mam obie te książki :) i chyba plany wynikowe też :?
  • edited wrzesień 2006
    Cześć. Bardzo potrzebuję plany wynikowe do "Eins, zwei, drei'. czy jesteś może w ich posiadaniu? Jeżeli tak to daj znać. pozdrawiam.
  • edited wrzesień 2006
    Kobiety !!! mogłabyście być tak dobre i przesłać mi znaleziony przez Was plan wynikowy do eins , zwei drei ??? Z góry dziekuje zrewanżuje się Magda polcrom@wp.pl
  • edited wrzesień 2006
    Witam masz może plan wynikowy do eins zwei drei byłabym wdzięczna pozdrawiam Dominika
  • edited wrzesień 2006
    Pilne!!!!!!!! Będę bardzo wdzięczna za udostępnienie planu wynikowego do podręcznika Eins, zwei, drei II części, jak również do Ich und du do drugiej klasy. W zamian mogę przesłać inne materiały pomocnicze. Proszę o kontakt!
  • edited wrzesień 2006
    Witaj Joanno :) znalazłaś już może plany? Byłabym wdzięczna jeśli byś przesłała dalej np do mnie ;) Pozdrawiam ...
  • edited wrzesień 2006
    Witaj :) czy udało Ci się może zdobyć plan do eins, zwei, drei do II części? Byłabym wdzięczna za odpowiedź Pozdrawiam
  • edited sierpień 2009
    witam , czy moglabys mi podeslac plan wynikowy do eins, zwei, drei dla kl. II i III szk podstawowej? mam w zamian kl. IV-VI
  • edited wrzesień 2006
    czytałam ze masz plan wynikowy dla klas IV-VI.Bardzo ich potrzebuje, czy mogłabyś mi je podesłać? mój adres:elagodlwska@wp.pl, niestety nie mam nic w zamian
  • edited wrzesień 2006
    Błagam, jeżeli ktoś z Was znalazł plan wynikowy do eins, zwei, drei, podeślijcie. Błagam!!!!!!!!!! Będę bardzo zobowiązana :)))
  • edited wrzesień 2006
    Jeżeli masz ten plan, proszę wyślij kamlyn@autograf.pl Będę b. zobowiązana
  • edited wrzesień 2006
    błagam o plan wynikowy do eins, zwei, drei do klasy pierwszej. kaniur@wp.pl
  • edited wrzesień 2006
    Prosze o pomoc!! Potrzebuje pilnie planu wynikowego do eins zwei drei!! Z gory dziekuje.Kamila.
  • edited wrzesień 2006
    Bardzo prosz o pomoc. Poszukuj planu wynikowego do j. niemieckiego do klas I-III do podrczników "Eins, zwei, drei". Będę wdziczna za pomoc. Zofia Kulik zosia1-35@tlen.pl
  • edited wrzesień 2006
    Proszę o pomoc. Poszukuję planów wynikowych do podręczników "Eins, zwei, drei". Będę bardzo wdzięczna za pomoc. zosia1-35@tlen.pl
    Proszę o pomoc. Poszukuję planów wynikowych do podręczników "Eins, zwei, drei". Będę bardzo wdzięczna za pomoc. zosia1-35@tlen.pl
  • edited wrzesień 2006
    Droga internautko, czy udało Ci się znaleźć plan wynikowy do eins zwei drei? Jeśli tak, to bardzo prosze prześlij mi. Będę bardzo wdzięczna.
  • edited wrzesień 2006
    hejka! nie będę zbyt oryginalna, jeżeli też powiem, iż potrzebuje teg planu wynikowego do kl II i III...tak jak widzę więkdzość...jeżeli udał Ci się go zdobyć, to proszę o odrobinę altruizmu i podzielenie się z innymi potrzebującymi pozdrwaim serdecznie pa
    jesli ktos ma plany wynikowe do eins,zwei, drei to bardzo prosze o przeslanie na moj adres
    mam tez ten problem.Jezeli udalo sie pani zdobyc ten plan to prosze go wyslac na mojego maila
    Jeżeli udało ci sie zdobyc plany wynikowe do eins zwei drei to blagam przeslij je na moj adres lub podaj namiary gdzie mozna je znalezc pozdawiam
  • edited luty 2008
    Witam, czy mogę prosić o przesłanie planów wynikowych do eins zwei drei dla kl. II i III. Bardzo dziękuję
This discussion has been closed.