Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Licea Sportowe

edited luty 2008 in Archiwum
podajcie wszystkie licea sportowe w warszawie!! to bardzo ważna z góry dzięki

Comments

• edited luty 2008
    1. Sportowe Liceum MGM nr 67 ul.Powązkowska 69 Warszawa-Bemowo 2.Niepubliczne LO nr 71 Szkoła Mistrzostwa Sportowego ul. Marymoncka 43 Warszawa Bielany 3.LXII LO Gen. Władysława Andersa ul. Konwiktorska 5/7 Warszawa Śródmieście Hmmm no to tyle co wiem na ten temat :)
  • edited styczeń 2005
    MGM - znając gimnazjum nie polecam liceum. Poziom niski, kadra nauczycielska - taka sobie, dobrzy nauczyciele szybko odchodzą.
  • edited styczeń 2005
    MGM - znając gimnazjum nie polecam liceum. Poziom niski, kadra nauczycielska - taka sobie, dobrzy nauczyciele szybko odchodzą.
  • edited luty 2005
    dień dobry interesuje mnie liceum sportowe chcę wiedzieć ile godzin w-f jest tygodniowo i czy odbywa się w ramach godzin lekcyjnch.Czy też są obozy sportowe 2 razy do roku czekam na odpowiedź dziękuje
  • edited luty 2005
    SMS im. Kusocińskiego na Bielanach :))) najlepsza szkola mistrzosta sportowego w polsce :))
  • edited luty 2005
    SMS im. Kusocińskiego na Bielanach :))) najlepsza szkola mistrzosta sportowego w polsce :))
  • edited luty 2005
  • edited luty 2005
  • edited luty 2005
  • edited luty 2008
    Hejka mam prozbe czy ktos mógłby mi napisac licea sportowe na pomorzu???????? Prosze i z góry dzieki :)
This discussion has been closed.