Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Do Pana Dyrektora Mirowskiego

edited grudzień 2008 in Archiwum
Mam pytanie,na jakiej podstawie Unia przyznaje 14 punktów za ogólnopolski konkurs z języka angielskiego(wiem to od kogoś,komu dopisano dzisiaj punkty).Nie jest to konkurs kuratoryjny(kuratoryjne konkursy były organizowane z następujących przedmiotów:język polski,matematyka,fizyka,chemia,geografia,biologia,historia).Międzynarodowy konkurs matematyczny Kangur nie daje dodatkowych punktów i dyplomów nie wpisano mi na świadectwie.Proszę o odpowiedż i podanie podstawy.

Comments

• edited czerwiec 2003
    wiesz Nina - ja też nic nie mam z wielu osiągnięć - bo nawet ich w szkole nie dokumentowałam - wiedząc że nie przysługują mi żadne punkty - ale chyba znaleźli się "mądrzy nauczyciele" wszyscy będziemy się denerwować do jutra do 13 - a jeszcze jak słyszy się takie głosy....
  • edited czerwiec 2003
    To jakaś paranoja!!!!! A tak było. Równie dobrze mogliśmy poprosić nauczycieli o wpis z Kangura (konkurs międzynarodowy!!!), wcisnąć to do formularza osiągnięc i 14p. gotowe. To nie fair.!!!
  • edited czerwiec 2003
    no właśnie trzeba było tak zrobić...tylko kto nie wie co robi ?My, - czy nauczyciele - którzy wpisują różne dziwne osiągnięcia . A co z systemem? Nie miał zaprogramowane - co wolno mu przyjąć a co nie??????
  • edited czerwiec 2003
    Jeśli ten konkurs z anglika nie był aprobowany przez kuratorium, punktów nie powinno być. Jest to więc albo błąd szkoły, celowe oszustwo lub wreszcie, osoba, która Cię o tym poinformowała, po prostu skłamała. Kangur nie daje dodatkowych punktów na takiej samej podstawie, jaką wymieniłem powyżej. Sam widziałem, jak odmówili uznania Kangura jakiemuś chłopakowi przede mna podczas składania świadectw w Hoffmanowej.
  • edited czerwiec 2003
    ludzie, przecież to niemożliwe- ktoś chyba ma do licha nad tym kontrolę????
  • edited czerwiec 2003
    Do jakiej klasy w Hoffmanowej skladasz? Pozdro
  • edited czerwiec 2003
    Na dyplomach konkursów kuratoryjnych jest pieczątka kuratorium.
  • edited czerwiec 2003
    czy to jest taki problem żeby kuratorium do " władających systemem" przekazało informacje o laureatach???? Przecież muszą to wiedzieć!!!!!Ludzie - to żaden problem... te wszystkie informacje które się tu czyta to albo ludzka głupota albo jeden wielki przekręt..
  • edited czerwiec 2003
    Mojej corce nie wpisala 14 punktow, a ma ten konkurs wpisany nawet na swiadectwie, wiec to chyba jednak nie jest prawda. Pozdrawiam Wszystkich
  • edited czerwiec 2003
    za angielski...to już jest głos optymizmu. tak chce się wierzyć że wszystko jest OK
  • edited grudzień 2008
    Hej Hej
  • edited grudzień 2008
    na podstawie testu
This discussion has been closed.