Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

a kto idzie do fredry (ze mną)? hehehhe?

co wiecie o tej szkole?

Comments

• edited kwiecień 2005
    JA NIE!!! byłam wczoraj na spotkaniu; nie podoba mi sie ta szkoła :/ jakaś taka bez "ikry" a poza tym mają wiejską pracownie informatyczną i mało wyposażone sale (wogóle nie ma pracowni chemicznej czy bilogicznej!! mówili że chcą zrobić przez wakacje, więc już wogóle to nic pewnego...) w każdym razie ta szkoła nie jest dobra dla ludzi którzy chcą na biol-chem. bo humanistom zwisa i powiewa pracowania biologiczna a mi nie :]
  • edited kwiecień 2005
    JA NIE!!! byłam wczoraj na spotkaniu; nie podoba mi sie ta szkoła :/ jakaś taka bez "ikry" a poza tym mają wiejską pracownie informatyczną i mało wyposażone sale (wogóle nie ma pracowni chemicznej czy bilogicznej!! mówili że chcą zrobić przez wakacje, więc już wogóle to nic pewnego...) w każdym razie ta szkoła nie jest dobra dla ludzi którzy chcą na biol-chem. bo humanistom zwisa i powiewa pracowania biologiczna a mi nie :]
  • edited kwiecień 2005
    Ja na pewno zloze tam papiery.Tylko wlasnie tez troszke marnie z tymi pracowniami(ja tez chce na bio chem)ale no coz.Przynajmniej klimat jest fajny
  • edited kwiecień 2005
    blablabla akurat biol-chem w tej szkole jest dobry!!!!! po prostu to ich nowy budynek i muszą go zaadoptowac, pracownia ktorą zrobią w wakacje będzie NOWA. to powinno wystarczyc polecam twen profil najbardziej z tej szkoly, chociaz sie neiw ybieram na biolchem, ale human.
  • edited kwiecień 2005
    blablabla akurat biol-chem w tej szkole jest dobry!!!!! po prostu to ich nowy budynek i muszą go zaadoptowac, pracownia ktorą zrobią w wakacje będzie NOWA. to powinno wystarczyc polecam twen profil najbardziej z tej szkoly, chociaz sie neiw ybieram na biolchem, ale human.
  • edited kwiecień 2005
    no ja ide do humana, mi ta szkoła odpowiada, to moje liceum pierwszego wyboru,tylko nie wiem jaki tam próg punktowy :P,ale szkoła podoba mi sie, nie daleko starego miasta, będzie można posiedzieć gdzieś na starówkowych murkach...mmmm..tak romantycznie...musze sie tam dostać,żeby nie wiem co...!
  • edited maj 2008
    pkt podobno zalezy od klasy>Najtrudniej bylo sie dostac do dziennikarskiej(chyba od 140)a tak to 120 130
  • edited maj 2008
    Wcale nie.. tutaj podaję Wam progi punktowe DOKŁADNE: http://www.edukacja.warszawa.pl/zalaczniki/art/071214125403.xls i sobie zobaczcie, że wcale do humana nie było aż 140 :D - ja chyba też tam idę ^^
  • edited maj 2008
    Owszem było 140 punktów tylko , że w dodatkowej rekrutacji trzeba mieć mniej, ale często jest tak, że do niej nie dochodzi.
This discussion has been closed.