Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

CIX LO im. H.Modrzejewskiej !!

edited styczeń 2009 in Archiwum
co możecie mi powiedzieć o tej szkole? wiem tylko tyle, że nie jest ciężko się do niej dostać. a jak towarzystwo? nauczyciele? ogólnie jak jest? :)

Comments

• edited kwiecień 2005
    CIX to nazwa ogólnie znana :) Synonim najgorszej szkoły.
  • edited kwiecień 2005
    oj tam najgorsza od razu :P haha.dobre wygrzane wariaty śmigają :P a synonim najgorszej szkoły należy do SOSU KĄTU Niemcewicza i Bryły :P
  • edited kwiecień 2005
    zdawaj tam i już, masz blisko szkola chyba fajna.
  • edited grudzień 2006
    mandarynki i bryły - owszem ale do tego worka najgorszych szkół nie mozna wrzucac sosu i kątu bo to akurat sa specyficzne szkoły i bardzo dobrze ze istnieja bo daja szanse ludziom niestandardowym...
  • edited kwiecień 2005
    uwierz mi Kasiu że znam kilka osób które uczęszczają do tzw. SOS-u i nie są to osoby które powinny tam chodzić, więc nie tłumacz mi. :P a co do ich istnienia to nie napisalam ze są złe.tylko że mają taką i taką opinię... :P
  • edited grudzień 2006
    Czy moglibyście mi wyjaśnić o jakie szkoły chodzi, kiedy piszecie: bryła, sos i kąt? Z góry dziękuję.
  • edited grudzień 2006
    Wszystko masz w google. 1. LO im. St. Bryły, ul. Księcia Janusza, Warszawa 2. LO SOS, ul. Rzymowskego, Warszawa 3. LO KĄT, ul. Zorzy, Warszawa (przy Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii) pierwsza jest czesto synonimem b. złego poziomu, dwie następne zgodnie z nazwą, dla tzw. "trudnej młodzieży".
  • edited styczeń 2009
    kochany CZIKS jest ogólnie pośmiewiskiem całej Warszawy, więc jeśli pragniesz obciachu to myślę że nie ma lepszej opcji. ja tam się nawet cieszę że CZIKS jest z nami bo świadomość tego że choćbyś nie wiem jak skopał semestr i nie zdał to tam przyjmą cię z otwartymi ramionami. i będziesz najprawdopodobniej geniuszem... zresztą nazwa mówi sama za siebie ( i ogólnie jest szacun!)
  • edited styczeń 2009
    gowno wiedza ci, ktorzy tam nie chodzili. Poziom wysoki - nauczysz sie... jesli bedziesz chcial. Pobemem tej szkoly nie jest poziom. Material jest taki sam, jak w kazdym innym LO, tam po prostu mniej wymagaja. Tyle. A to, ze wy sie kierujcie stereotypem, czy opinia (oparta na progu CIXa), to juz tylko o waszej glupocie swiadczy. Sama chodze do CIXa, dostalam sie do 'lepszej', ale nie zaluje, ze sie przenioslam. Ile osob swetnie zdalo matury w CIXie, dostalo ie na dobre studia... Wszystko zaezy od ciebie.
This discussion has been closed.