Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Jak zgłaszać pytanie dot. Systemu KSEON Optivum

Proszę Was, jeżeli macie pytanie dotyczące Systemu KSEON Optivum należy pamiętać o kilku bardzo ważnych rzeczach: 1. Wpisujcie jakiej lokalizacji dotyczy problem, albo w temacie w nawiasach kwadratowych np. "[Konin]" lub wyraźnie w treści. 2. Wpisujcie, czy problem dotyczy kandydata z gimnazjum objętego Systemem KSEON Optivum, czy z gimnazjum nie biorącego udział w rekrutacji 3. Dokładnie opisujcie swój problem, wtedy możemy Wam pomóc. Pozdrawiam, Andrzej Figas RAD-COM

Comments

• edited kwiecień 2005
    Nie jestem z Warszawy. Czyw związku z tym mogę się zalogować na serwerze warszawskim?? Proszę o pilna odpowiedź
  • edited kwiecień 2005
    wazne jest do jakich szkol sie wybierasz, jezeli do warszawskich to sie logujesz w systemie w-wskim, bo tu sa szkoly, ktore wybrales, a mieszkać mozesz wszedzie....
  • edited czerwiec 2009
    Podczas zakładania konta był mały problem techniczny, w efekcie mam założone 2 konta (i 2 loginy). Co zrobić, żeby jedno z nich skasować? Sorry!
  • edited maj 2011
    Założenie dwóch kont nie ma żadnego praktycznego znaczenia, pod warunkiem, że tylko jedno wygenerowane podanie zostanie dostarczone do szkoły. W zeszłym roku te "dodatkowe = przypadkowe" konta zamknięto automatycznie po zakończeniu zbierania podań przez szkoły. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Mirowski dyrektor LXVII LO Mokotowska
  • edited kwiecień 2005
    czy w skład enigmatycznie określonych "kryteriów szkolnych" wchodzą też tytuły laureata?
  • edited kwiecień 2005
    mam pytanie nie jestem obywatelka polski i nie mam numeru PESEL chcialabym sie zalogowac na warszawskim systemie kseon, czy bedzie to mozliwe bez PESELU? Co mam robic?
  • edited czerwiec 2008
    mam pytanie nie jestem obywatelka polski i nie mam numeru PESEL chcialabym sie zalogowac na warszawskim systemie kseon, czy bedzie to mozliwe bez PESELU? Co mam robic?
  • edited maj 2005
    Przeslij do nas na adres biuro@rad-com.pl prosbe o nadanie tymczasowego numeru PESEL. A dla scislosci, jesli chodzi o formalna strone to zgodnie z polskimi przepisami masz prawo wystapic o nadanie numeru PESEL po 3 (chyba, niestety nie mam odpowiednich przepisow pod reka) miesiacach przebywania na terenie RP. Jest to dosyc dluga procedura i mozesz nie zdazyc otrzymac numeru nawet do uplywu terminu skladania podan, wiec stad rozwiazanie prostsze ze skierowaniem prosby do nas o wygenerowanie sztucznego numeru PESEL na potrzeby rekrutacji. Oczywiscie nigdzie wiecej nie ma on zastowowanie, wiec jesli planujesz przebywac dluzej na terenie RP to najlepiej wystapic rownolegle o nadanie tego oficjalnego numeru. Pozdrawiam.
  • edited maj 2005
    Mam pytanie bardziej techniczne, nie wiem, czy to tutaj mam je zadać, ale spróbuję. Jakie ustawienia przeglądarki internetowej (konkretnie Internet Explorer) są potrzebne, by się zalogować? Bo mnie nie chce się w ogóle otworzyć okno z formularzem - ani w połączeniu szyfrowanym, ani w nieszyfrowanym. Podejrzewam, że chodzi właśnie o ustawienia internetowe, bo mój tata coś tak ostatnio zmieniał, ale nie wiem teraz, co mam zrobić. Teoretycznie mogę się zalogować w szkole, ale wolałabym w domu, żeby móc sprawdzać statystyki i listy przyjętych.
  • edited czerwiec 2008
    w Systemie KSEON Optivum wybrałam w złej kolejności szkoły i nie dostałam się do tej do której chciałam (a biorąc pod uwagę ilość punktów na pewno bym się dostała) sekretarka doradziła mi żebym napisała podanie, ale nie mam pojęcia jakie, co miało by się w nim znajdować, pomóżcie jak najszybciej BARDZO PROSZĘ!!!
  • edited czerwiec 2008
    w Systemie KSEON Optivum wybrałam w złej kolejności szkoły i nie dostałam się do tej do której chciałam (a biorąc pod uwagę ilość punktów na pewno bym się dostała) sekretarka doradziła mi żebym napisała podanie, ale nie mam pojęcia jakie, co miało by się w nim znajdować, pomóżcie jak najszybciej BARDZO PROSZĘ!!!
  • edited kwiecień 2009
    Jestem z miejscowości leżącej blisko sąsiedniego województwa; na liście szkół do których chce się wybrać jedna jest w jednym województwie a druga w drugim. Czy mam sie rejestrować zarówno w systemie jednego województwa( mam czas do 30 kwietnia br.) jak i drugiego( rejestracja jest od 25 maja) czy wogóle na głównej stronie Ksenon Optivum, gdzie rejstracja jest od 18 maja? I czy używać loginu i hasła, który otrzymałam podczas PRÓBNEGO logowania się do sysytemu? proszę o pilną odpowiedź!
  • edited czerwiec 2009
    Dwa tygodnie temu córka zdała egzamin do Szkoły Muzycznej w Warszawie, musi więc podjąć naukę w LO , uzyskałam informację, że będzie można zalogować się w systemie w terminie 15-18.06.09 i złożyć dokumenty w wybranej szkole ( I LO), dzisiaj okazało się że nie mogę się zarejstrować w systemie, termin jest krótki, proszę o wskazówki jakie działania mam podjąć,mieszkam w Lądku Zdroju a córka kończy szkołę we Wrocławiu, bardzo proszę o radę
  • edited lipiec 2009
    mam pytanie jestem kandydatme objetym w tym systemie i mam taki proble ze zlozylam juz swaiadectwo iw yniki do szkoly gdzie zostala przyjeta.Tylko mozna zmienic szkole bo w chcialam do innej szkoly gdzie sa jeszcze wolne miejsca i nie wiem co robic;(
  • edited maj 2011
    a jak to wygląda w 2011 roku? miałam podobną sytuacje i mam dwa konta i dwa loginy tylko na jednym koncie mam tylko dane, żadnej szkoły nie wybierałam, na drugim koncie wybrałam, wydrukowałam podanie, ale i tak boję się, że będę miała problemy, bo mam dwa konta. POMOCY!
  • edited maj 2011
    [url=http://www.elfkozmetik.com/pembe-maske]pembe maske[url]
  • edited maj 2011
    Chciałabym się zapytać jaki jest do klas mat-fiz mat-inf w liceum Hanki Sawickiej w Kielcach? Jestem z gimnazjum objętego Systemem KSENON Optivum.
This discussion has been closed.