Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

mam dosyć!

edited listopad 2007 in Archiwum
Mam dosyć moich rodziców. Bez przerwy na mnie krzyczą i zakazują mi sie spotykać z przyjaciółmi. Co z tego, że palę i piję od czasu do czasu? Co w tym złego? Nienawidzę ich i wpadłam na pomysł jak im dokuczyć:) Zajdę w ciążę he he :D Są chętni na tatusia
«1

Comments

• edited maj 2005
    -.- To forum naporawdę mnie z każdym dniem coraz bardziej załamuje -.- Radze Ci od razu skoczyć z mostu- uciesza się.
  • edited maj 2005
    a pozniej alimenty?? nie dzieki prowadze
  • edited maj 2005
    fenomen na skale światową...
  • edited maj 2005
    Albo jestes taka głupia albo chcesz zwrócic na siebie uwage na tym forum. To nie jest czat, tu sie rozmawia o szkołach!!!
  • edited maj 2005
    a uświadomic cię jak się dzieci robi? Żebyś nie próbowała przez buzię. Agacior- siedzę tu od dawna, ale coraz bardzej mi się podoba:D
  • edited maj 2005
    Kas, rozłozyłaś mnei an łoptaki tą buzią... :lol: Ja siedze od jakiegoś miesiąca, już jestem "uzależniona"... ;)
  • edited maj 2005
    chciałam powiedzieć, coś jeszcze, ale znowu by mnie zaatakowali:DDD
  • edited maj 2005
    ale o edukacji, a ja chcę nauczyć czegoś moich rodziców
  • edited maj 2005
    jeszcze jedna sfrustrowana nastolatka...Trochę powagi dziewczyno-nie dziwie się twoim rodzicom, że traktują cię jak dziecko....
  • edited maj 2005
    a ty nie jesteś sfrustrowaną nastolatką? Ciągle piszesz o pedałach i alkoholu
  • edited maj 2005
    nie, do frustacji mi daleko. O alkoholu piszę bo lubię, o pedałac piszę żeby rozruszać towarzystwo. Ale nie zachowuję się jak dziewczynka, której zabrano lizaka. I jestem odpowiedzialna.
  • edited maj 2005
    rozumiem, ze jestes zdesperowana małolata, zbuntowana i idąca pod prąd, czujesz sie niedoceniona i zgnębiona taaaka biedna, rodzice zatruwaja ci zycie bo nie pozwalaja ci wyjśc na dwor, a to, że palisz i pijesz to przeciez jest dobre, jestes niewinna, wykorzystują cie rodzice uwiązując cię na smyczy w domu i kaząc sie uczyć lub posprzatać cholera... ja bym na twoim miejscu poszła do programu uwaga, lub interwencja może wreszcie twoje katorżnicze życie zamieni się w normalny i ludzki byt
  • edited maj 2005
    zgadzam się z przedmówcą.
  • edited maj 2005
    dobra, rzucam się z okna. Dzięki za radę
  • edited maj 2005
    krzyżyk na drogę.
  • edited maj 2005
    Wściekła.... :D ale masz niezłą polewkę :D :D :D a mi się wydawało, że nikt sie nie złapie na te głupoty. Widać przygłupów nie sieją Pozdro
  • edited maj 2005
    mówicie tak, bo jesteście grzecznymi panienkami z dobrych domów. Nie znacie realiów ciężkiego życia w slamsach.
  • edited maj 2005
    kurwa, znowu się zaczynają prowokacje. Wychodzę.
  • edited maj 2005
    o kurde :D :D :D zaraz spadnę ze stołka :D
  • edited maj 2005
    krzyżyk na drogę :D
  • edited maj 2005
    Przygłupów, akurat myśle, ze nie trudno odróżnić prawdziwa polewe od głupiego postu abuntowanej nastolatki, nawet jezeli ona teraz napisze - nooo niezła ahhaha to bedzie tylko probowanie wymigania sie z sytuacji, glupiej zreszta, a ty chybe jestes chlopakiem i malo znasz sie na psychice niektorych dziwedzyn wiec skoro wszystkie dziewcznyny uznaly to za prawde to one lepiej wiedza...
  • edited maj 2005
    Grzeczne dziewczynki z zasranych bogatych domów. Czemu na to forum nie wchodzi nikt normalny. Też chciałabym mieć takie cukierkowe życie jak wy.
  • edited maj 2005
    to właśnie ty jesteś największą prowokatorką na tym forum. Ja poruszam poważny problem, mój problem.
  • edited maj 2005
    Jolka? Cześć! Już zaczynałem tesknić ;P Tak, myślę, że ciaża to najlepszy sposób... Przeciez wszyscy kochają dzidziusie! ^^
  • edited maj 2005
    wściekła no to jako twoja (prawdopodobnie) rówieśniczka i zarazem dziewczyna odwiedzająca pedagoga szkolnego przy każdym załamaniu nerwowym i depresji(a dużo tego mam) polecam ci zgłosić sie do lekarza wyżej wymienionego pokroju
  • edited maj 2005
    u mnie pedagog jest kobietą, więc raczej nie pójdę.
  • edited maj 2005
    Ty z dużej litery jak dla ciebie. To w takim razie prowokacji nigdy nie widziałaś.
  • edited maj 2005
    No i mamy teraz niż demograficzny więc dzidziusiów Ci u nas ciągle mało
  • edited maj 2005
    Tak, to jesteśmy pewni że jolka wróciła:D
  • edited maj 2005
    so what? to jest psycholog ona ma obowiazek tak rozwiazac problem aby bylo dla ciebie jak najlepiej, pozatym moja tez jest kobietą, kobiety sa bardziej czułe na takie sytuacje i lepiej rozumieją problem niż faceci... ale jak chcesz
  • edited maj 2005
    Właśnie! Jakich Pan geograf praktycznych rzeczy uczy! ;D
  • edited maj 2005
    777- kobiecie laski nie zrobi:)- tu chyba tkwi jej problem.
  • edited maj 2005
    ja nie jestem les! Wypraszam sobie!
  • edited maj 2005
    ja? raczej nie jestem przyzwyczajona do prowokacji i nie widze sensu w jej pisaniu, wiec moge nie odroznic
  • edited maj 2005
    Nie róbcie sobie ze mnie jaj!
  • edited maj 2005
    mogę się zgodzić ze wszystkim co napisałaś oprócz tego >wiec skoro wszystkie dziewcznyny uznaly to za prawde to one lepiej wiedza...< Większość to znaczy większa siła a nie racja - gdyby większość zawsze miała rację tylko dlatego, że jest większością, to sądy nie były by niezawisłe ;)
  • edited maj 2005
    Qrwa, jak ktoś w tym kraju ma problem, to wszyscy robią sobie z niego polewkę
  • edited maj 2005
    O co ci chodzi z tą laską?!
  • edited maj 2005
    dobra, daruj sobie, bo tylko ja chyba czytam te twoje wypociny.
  • edited maj 2005
    kas ale ja łamie konwenanse :> pozatym czuje moralną potrzebe pomagania w 'takich' przypadkach
  • edited maj 2005
    cukierkowe? o co chodzi- rozwiń temat.
  • edited maj 2005
    życzę ci z całego serca żeby nie powiodła ci się w życiu, żebyś trafiła pod most i umierała w najgorszych cierpieniach jakie można tylko sobie wyobrazić! Jesteś nie czuła jak kapo!
  • edited maj 2005
    :DD hehe, dzięki, dzięki joluś:DDD- miło było pogadać:D
  • edited maj 2005
    juz jestem, witam :) wiesz co dziewczyno, jesli twoi starzy wiedza ze palisz i pijesz i ci zabraniaja to sie ciesz... bo nie wszyscy rodzice wiedza co sie z jego dzieckiem dzieje i czasami jak chcesz pogadac to mowia zaraz..... hmm ja palilam dlugo, i w formie nalogowej.... gdyby nie to ze moja dalsza rodzina sie skapowala palilabym nadal a moi starzy by nie wiedzieli... jednak moja dalsza rodzinka mi pomogla z tego wyjsc... po dosyc fajnym wykladzie :D i uwierz podzialalo!! przestalam... mialam okropne problemy ze zdrowiem zaraz jak przestalam... mialam wielki kaszel, prawie non stop goraczke co jest dziwne..... ale moi starzy nadal nie wiedza ze kiedykolwiek palilam...... jednak teraz wiem ze nie warto bylo.....
  • edited maj 2005
    mam na imię Kasia a nie Jola, tz pomiocie syatanski
  • edited maj 2005
    o ja, ale śmiechy:DDDD Miło było pogadać, kasiu (profanacja mojego imienia:DDD)
  • edited maj 2005
    Ja jestem kaśka , anie Jolka do qrwy nędzy!
  • edited maj 2005
    he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he hehe he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he hehe he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he he
  • edited maj 2005
    tak, też tak uważam;/ argumenty poproszę.
  • edited maj 2005
    Sama przyznałaś, a to wystarczy:)
This discussion has been closed.