Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Świadectwo z paskiem??4.75??

edited marzec 2011 in Archiwum
Hey, jeżeli mam średnią równą 4.75 to z paskiem świadectwo otrzymam??

Comments

• edited czerwiec 2005
    Tak
  • edited czerwiec 2005
    U mnie w szkole nie. U mnie od 4.76. I wydaje mi się że wszędzie tak jest
  • edited czerwiec 2005
    nie. na 10000% jest 4.75
  • edited czerwiec 2005
    Oczywiście, że może byc równo 4,75 i jest pasek
  • edited marzec 2011
    Aniu muszę Cię zmartwić niestety nie otrzymasz świadectwa z czerwonym paskiem:(. Ale wiesz co przelicz średnią jeszcze raz.
  • edited czerwiec 2005
    Chyba ktoś się podszywa pod nauczyciela,który mówi,ze nie będzie paska, bo ja miałam dokładnie taką średnią w ubiegłym roku i miałam bez żadnego problemu pasek
  • edited czerwiec 2005
    roku temu było tak że trzeba mieć POWYŻEJ 4,75 żeby mieć pasek . Ale od tego roku wprowadzono że od 4,75 (czyli razem z 4,75) Będziesz mieć czerwony pasek :D Pozdro !!
  • edited czerwiec 2005
    qrde, ludzie, nie filozofujcie tak na tym forum tylko zapytajcie się w szkole. i już. a nie wprowadzacie innych w błąd albo nie wiadomo kogo słuchać. w każdej szkole może być inaczej pozdro
  • edited czerwiec 2008
    Zmartwię nauczyciela, ucieszę Anię - TAK oto fragment paragrafu 18 rozporządzenia w sprawie oceniania...itd. z 7 września 2004r. "Począwszy od klasy IV szkoły podstawowej, uczeń, który w wyniku klasyfikacji rocznej uzyskał z obowiązkowych zajęć edukacyjnych średnią ocen co najmniej 4,75 oraz co najmniej bardzo dobrą ocenę zachowania, otrzymuje promocję do klasy programowo wyższej z wyróżnieniem." Uczniowie pilnujcie swoich interesów, to nie jest w każdej szkole inaczej - musi być zgodne z powyższym zapisem rozporządzenia. DAK
  • edited czerwiec 2005
    Rok temu też wystarczyło co najmniej 4,75, tylko rozstrzygnięcie figurowało w innym rozporządzeniu - o drukach z 6 stycznia 2004r. Pozdrawiam DAK
  • edited czerwiec 2008
    Mi teraz wychodzi średnia równe 4.75 i wszyscy z mojej klasy mówili mi, że muszę mieć powyżej 4.75. Tak samo mi powiedziała moja wychowawczyni, ale od innej nauczycielki z mojej szkoły dowiedziałam się, że jak mam 4.75 to jest świadectwo z czerwonym paskiem. Aby się upewnić poszperałam trochę w internecie i jest tak, że jak jest 4.75 to jest pasek :D :D :D xD heh
  • edited czerwiec 2008
    Tak !!
This discussion has been closed.