Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

2 LO SZCZECIN

edited kwiecień 2008 in Archiwum
Hej, jaki jest tam próg punktowy, może się ktoś orientuje? z góry dziękuję, to b. ważne.

Comments

• edited czerwiec 2005
    lol wyslalem identyczny temat w tym samum czasie. a ile ty masz?
  • edited czerwiec 2005
    heh ;) az siara sie przyznac, jakies 148 wiec watpie zebym sie dostala
  • edited czerwiec 2005
    Ja mam 134 i nie podcinam sobie żyl z tego powodu:)
  • edited czerwiec 2005
    A do jakiej klasy?
  • edited czerwiec 2005
    humanistyczno-dziennikarskiej, a Ty?
  • edited czerwiec 2005
    ja do wszystkich:)
  • edited czerwiec 2005
    heheh ;D powodzenia ;p ;))
  • edited czerwiec 2005
    Trudno najwyzej sie nie dostane:) Bede dalej zyl mniej zarabial w przyszlosci ale byc moze bede mial milą żone gromadke dzieci i bede szcześliwym człowiekiem. Wiec szczerze mówiąc mie ma to dla nie jakiegos gigantycznego znaczenia:)
  • edited czerwiec 2005
    :)
  • edited czerwiec 2005
    Odnawiam wątek i prosze o odpowiedzi.
  • edited czerwiec 2005
    w tamtym roku osoba z najmniejsza iloscia punktow miala ich 147 ponoc :P wiec masz szqnse... mi wychodzi jakies 140, a na pierwszym miejscu wlasnie mam LO2, buehehe tak tak wiem ze sie nie dostane :D ale i tak zycie jest piekne :)
  • edited czerwiec 2005
    Jak mam szanse jak mam 134:)?
  • edited czerwiec 2005
    Ups to nie do mnie sory
  • edited czerwiec 2005
    no chyba masz marne szanse:P tak jak ja :D hihi ale zycie i tak jest piekne :)
  • edited czerwiec 2005
    Noooo piękne. Gdzie moja wóda?
  • edited listopad 2007
    Daj mi swoje gg jak masz ok?
  • edited czerwiec 2005
    napisz na ewcia16@buziaczek.pl to Ci napisze gg:D no wiesz.. nie chce tak na forum.. :)
  • edited listopad 2007
    Jakie są kryteria?? Proszę o kontakt roxii@onet.eu
  • edited kwiecień 2008
    no to 3 sprawy 1 wydłubałaś posta z przed 2 lat (braaawo) 2 podałaś na publicznym forum adres poczty elektronicznej co oznacza że dostaniesz teraz mnóstwo spamu automatycznego oraz trochę od złośliwców (gdybyś podała go w innej formie np zamieniając "@" na "(at)" to dostawała byś spam tylko od złośliwców) 3 info o kryteriach można sprawdzic na stronie tej szkoły albo w google.pl Pozdrawiam
  • edited kwiecień 2008
    heeej pytanie :S bo mi wychodzi gdzieś ze 141pkt i chcę podciągnąć to trochę więc : czy dostanę jakieś punkty za tytuł finalisty albo laureata za konkurs kuratoryjny ale ekonomiczny ????? bo podobno nawet jeśli to jest kuratoryjny ale ekonomiczny to wogóle się nie dostaje za to punktów... (?) teraz - mam zaświadczenia o dodatkowych zajeciach dziennikarskich, różne dyplomy i zaświadczenia ze brałam udzial , 1 miejce za inny konkurs ekonomiczny ale to taki prowadzony przez pewną szkołę i czy mogę dać jakieś zaświadczenia że uczęszczam np do szkoły muzycznej i na jakiś dodatkowy język ???? czy to mi pomoże ????? slyszałam ze komisja daje dodatkowo za takie coś nawet do 20pkt ????? czy to prawda???? pomóżcie ;///
This discussion has been closed.