Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Jak napisac podanie o komisa

edited czerwiec 2010 in Archiwum
czy wie ktos jak napisac podanie o komisa jesli tak to bardzo prosze o pomoc

Comments

• edited kwiecień 2007
    najlepiej będzie jak się w szkole nauczycieli zapytasz, powinni wiedzieć...a poza tym to ty chyba zwariwałeś że chcesz pisać komisyjny....przecież on jest cholernie trudny i nie marz o tym że zdasz go na taką ocenę jaką chcesz mieć....
  • edited czerwiec 2005
    Kamilu a czemu chcesz zdawc komisa?? Czyzby upiorny nauczyciel...
  • edited czerwiec 2005
    trzeba napisac tzn rodzic musi napisac cos w takim stylu: Prosze o dopuszczenie mojego syna ....................do egzaminu komisyjnego z (przedmiot), gdyz nie zgadzam sie z jego ocena koncoworoczna. Ja napisalem cos w tym stylu i mi uznali no i dopuscili i poprawilem ale to bylo rok temu. Pozdrawiam i powodzenia
  • edited kwiecień 2007
    ejj Lilly posluchaj z rok temu zdawalem komisyjny egzamin i te egzaminy sa bardzo proste praktycznie to tylko formalnosc w tym roku bede mial komisa z dwoch przedmiotow i nie przejmuje sie tym wiec nie pierdol takich bzdur jak nigdy go nie pisalas!
  • edited czerwiec 2010
    Witam,podanie o dopuszczenie do egzaminu komisyjnego nie rozni sie niczym innym od zwyklego podania np.o prace lub podania do szkoly;w tresci trzeba tylko uwzglednic w jakiej sprawie skladane jest podanie w tym przypadku prosimy o "komisa".Na koncu trzeba uzasadnic argumentami takimi jak:nie chce zmarnowac roku nauki
  • edited czerwiec 2007
    Gratuluję, odpowiadacie na posta sprzed 2 lat.
  • edited czerwiec 2007
    Jasiu - problem może być nadal aktualny, może Kamil wciąż nie wie jak się pisze podanie o komisa i czeka na odpowiedź? Lepiej żeby za naszą sprawą zdał go po dwóch latach niż po pięciu;)
This discussion has been closed.