Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Kto zapodaje na Mokotowską? Ile pkt macie?

edited styczeń 2008 in Archiwum
Ja mam 155,5 pkt. 90 z egzaminu, 14 z polaka, 14 z historii, 18 z angielskiego i 10 z matmy (trochę mało...) oraz 4 za świadectwo i 5,5 za średnią... Mam szanse?
«1

Comments

• edited czerwiec 2005
    Na drugie wziąłem sobie Lelewela a na trzecie Lisa Kule...
  • edited czerwiec 2005
    raczej pojdziesz w kierunku Lelewela, troche za mało punktów
  • edited czerwiec 2005
    podtrzymuję temat
  • edited czerwiec 2005
    163 albo 165
  • edited czerwiec 2005
    ....160.5.....
  • edited czerwiec 2005
    Około 200 , hehe
  • edited czerwiec 2005
    a ja tylko 158.34 i do mokotowki co mam myslec??? jakie szanse????????
  • edited czerwiec 2005
    ..czas pokaże ...
  • edited czerwiec 2005
    ....jakieś mamy...
  • edited czerwiec 2005
    W zeszłym roku by wystarczyło (próg wynosił 157 pkt) - jaki będzie próg w tym roku tego nnie wie nikt. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Mirowski dyrektor LXVII LO Mokotowska Ps. Bądźmy dobrej myśłi - może się spotkamy.
  • edited czerwiec 2005
    No i się wkurzyłem... Mam tylko 155,29 pkt. Wszystko przez tą matematykę... ;(
  • edited czerwiec 2005
    Prosze mi szczerze powiedzieć... Czy ja mam jakiekolwiek szanse aby dostać się na Mokotowską mając te 155,29 pkt?
  • edited czerwiec 2005
    No siema Ludzie :) Po pierwsze to sie straaaasnie ciesze ze ktos inny (tzn - nie Yoostyna ani ja) napisal taki post :) Slyszalam juz duzo na temat czy progi sie podniosa czy nie - oczywiscie mam nadzieje ze nie - bo moje szanse wtedy rosnaaaaaaaaaa :D O ilosci pkt nie mowie... Sorry - ALe nie mam wcale za duzo - powiem tyle ze jezeli poprzedni prog sie utrzyma to sie dostane :D Buziaki for Wszyscy Byli Obecni i Przyszli Mokotowiacy :D Pozdroofka :P
  • edited czerwiec 2005
    Agu$! Ja bardzo chciałbym sie dostać na Mokotowską... I pewnie bym się dostał gdyby nie moja babka od matmy... miałem z nią spięcie i zamiast 6 na koniec roku mam 4... ;/ tak miałbym 163 i miałbym szansę... a teraz? mając 155,29 pkt mogę sobie pomarzyć...
  • edited czerwiec 2005
    Hej !! Znowu ja (hehe) :D. Habdiga bądź dobrej myśli !! Trzeba wierzyć - tyle powiem. Ja mam tyle punktów, że powinnam się dostać... Wszystko okaże się w środę... I baaaardzo się cieszę, że zgłosili się inni kandydaci do Mokotowskiej :) Pozdrowionka dla wszystkich !! Trzymajcie się cieplutko :) (Spotkamy się w środę przed listą przyjetych - "ścianą płaczu" :P)
  • edited czerwiec 2005
    Dzięki za pocieszenie Yoostyna...
  • edited czerwiec 2005
    no ja też idę na mokotowska mam 163 (chyba) pkt. może sie dostanę. w ogóle to ciekawa jestem jacy ludzie będą... narazie to ja widzę same dziewczyny..... nawet jak składałm świadectwa to w kolejce nie było ŻADNEGO chłopaka....!hehe..... no to do zobaczenia i pzdr dla wszystkich!!!
  • edited czerwiec 2005
    Bo to szkoła głównie nastawiona na przedmioty humanistyczne i języki, no i na kucie, więc idą tam przede wszystkim dziewczyny
  • edited czerwiec 2005
    Jak bym się tu dostał to bym sie cieszył... Dziewczyny mi nieprzeszkadzają :P Jak ja składałem podanie to było z 6 dziewczyn i 2 chłopaków...
  • edited czerwiec 2005
    Jak jesteś chłopakiem to jasne, że się cieszysz, najgorzej mają chłopaki w Staszicu, bo tam dziewczynę trudno spotkać i do tego same pasztety.
  • edited czerwiec 2005
    to moze jakas impreza wspolna - Staszic i Mokotowka!!! jak za starych dobrych lat!!!!!!!!!!!!!!1
  • edited czerwiec 2005
    Przejrzałem listy kandydatów (wyłącznie z I preferencji)- rzeczywiście dziewczyny stanowią większość, a chłopców jest nieco ponad dwudziestu. To zapowiada nieco większą feminizację niż w poprzednich trzech latach. Nie trać jednak nadziei - w starszych klasach też są chłopcy, część z nich wolna i ciągle czeka... Pierwsza poważna okazja do poznania to obóz integracyjny po koniec sierpnia, a jeszcze przedtem lody w sobotę 2 lipca. Pozdrawiam serdecznie Krzysztf Mirowski dyrektor LXVII LO Mokotowska
  • edited czerwiec 2005
    Ja tez mam 4 z matmy... :( Ale matematyczke uwielbiam :D - no po prostu zajefajna babka :) A moze opinie wiekszosci osob o tym ze progi sie zmniejsza beda prawda?? - miejmy nadzieje :D heheheh - wiec mam nadzieje ze i Ty i ja sie dostaniemy :P Pozdrawiam
  • edited czerwiec 2005
    Ja tez mam 4 z matmy... :( Ale matematyczke uwielbiam :D - no po prostu zajefajna babka :) A moze opinie wiekszosci osob o tym ze progi sie zmniejsza beda prawda?? - miejmy nadzieje :D heheheh - wiec mam nadzieje ze i Ty i ja sie dostaniemy :P Pozdrawiam
  • edited czerwiec 2005
    Ale pomysl - jestem ZA - iMpReZa - tylko gdzie i kiedy :P Mam nadzieje ze ludzie (chlopcy :P) ze Staszica beda ZA :P Pozdroofka ImPrEzOwE :P
  • edited czerwiec 2005
    Hehe. Tym więcej dziewczyn tym lepiej , nie Habdiga? Do zobaczenia 2 lipca!
  • edited czerwiec 2005
    Już 1 lipca po południu będzie zebranie (dla kandydatów i ich rodziców) poświęcone podsumowaniu rekrutacji i wyjazdowi na obóz integracyjny. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Mirowski dyrektor LXVII LO Mokotowska
  • edited czerwiec 2005
    Serdecznie dziękuje za informacje!!!
  • edited czerwiec 2005
    No halo - ja tu sie nie zgadzam - im wiecej chlopakow tym lepiej :P:P:P I w ogole - polaczmy Staszica i Mokotowke :P:P:P Ale jako MokotowICZ :P Heheheh - Laski z MOkotowskiej I chlopcy from MR.Staszic Co Wy na to? Dziewczyny - potwierdzac mi tu teraz!!
  • edited czerwiec 2005
    Jestem całkowicie ZA! A wcześniej już się coś takiego odbywało? I gdzie?
  • edited czerwiec 2005
    184,71 :P do zobaczenia 2lipca ;]
  • edited czerwiec 2005
    Z moich i nie tylko moich wyliczeń:D Wychodzi, ze chyba jednak progi się podniosą.... Wiem ze poszła jakas fama po teście ze sie obniżą, bo test byl prosty, ale tak na prawde to test humanistyczny poszedl lepiej o kilka pkt niz poprzedni (chyba o 6??) (tak jakos srednio liczac) a matematyczny gorzej o jakies 2 pkt. Czyli wychodzi ze progi powinny podniesc sie o okolo 4 - 5 pkt. Nie ma tez co liczyc na niż demograficzny, ktory w tym wypadku nie jest miarodajny., Sa osoby z innych roczników, ktore tez sa w 3 gim plus osoby z okoloc warszawy....
  • edited czerwiec 2005
    Nie mam pojęcia jak to będzie z tymi progami...
  • edited czerwiec 2005
    200 pkt :D 4 z angola, 4 z matmy, 5 z polaka, 6 z histry, 4,83 oraz tytuł laureata olimpiady historycznej i finalisty geograficznej. Mam nadzieję, że dobrze robię idąc do tej szkoły...
  • edited czerwiec 2005
    ...no to leżę..
  • edited czerwiec 2005
    ilu było finalistów konkursu geograficznego?? Ciągle was napotykam....:)
  • edited czerwiec 2005
    no sporo... do finału doszło około 75 osób, chyba około 30 zostało laureatami
  • edited czerwiec 2005
    Nie to co z biologii .....4 laureatów
  • edited czerwiec 2005
    2 lata temu (jak byliśmy w 1 klasie) z geografii było 4... finalistów :D laureatem chyba nie został nikt. Tak mi przynajmniej mówiła nauczycielka...
  • edited czerwiec 2005
    Pozdroooowionka !! Jak miło, że jesteście :D Do zobaczenia w środę, piatek i sobotę ! Buziaczki :)
  • edited czerwiec 2005
    Ja też nie mogę doczekać się spotkania:) Pozdrawiam serdecznie krzysztof Mirowski dyrektor LXVII LO Mokotowska
  • edited czerwiec 2005
    Miałem zapisane 155,29 pkt w systemie... Dzisiaj wieczorem wlazłem do systemu i... mam 169,29 pkt!!! Mam podejrzenie że chodzi o udział w wojewódzkim etapie konkursu "Dzieje oręża polskiego"... Nie zaznaczałem tego jako osiągnięcie bo myślałem ze to sie nieliczy! Teraz mam 169,29 pkt! JESTEM BARDZO SZCZĘŚLIWY!!!
  • edited czerwiec 2005
    Hehe :) Cieszę się, że się cieszysz :D Buziaczki dla wszystkich :)
  • edited czerwiec 2005
    ciekawa jestem ilu jest olimpijczykow w mokotowce??? jaki moze byc prog??????? jestem coraz bardziej zalamana tak wysoka punktacja kandydatow a chcialabym do tej szkoly chodzic!!!!! a moze p. Dyrektor juz cos moze powiedziec o progu?????!!!!
  • edited czerwiec 2005
    Liczba olimpijczyków (laureatów): 5 (czyli poniżej 10%). Tegorocznego progu sam jeszcze nie znam.... Pozdrawiam serdecznie Krzysztof Mirowski dyrekotr LXVII LO Mokotowska
  • edited czerwiec 2005
    dziekuje za odpowiedz jeszcze mnie to nie uspakaja czy sadzi Pan ze progi moga byc zblizone do tych z ubieglego roku czy moze beda powyzesz 160 pkt.
  • edited czerwiec 2005
    a kto wie jaki jest próg w LO1 w bydgoszczy(norwida??)
  • edited czerwiec 2005
    no nieżle, nieżle jak to czytam, to widzę, żę szanse na dostanie sie z moimi 165 pkt. są małe.... szkoda mimo wszystko nie trace nadzei :P Do zobaczenia!!!!!
  • edited czerwiec 2005
    przy zeszlorocznym progu 157pkt mysle ze masz realne szanse, poniewaz praktycznie niemozliwe jest aby prog podskoczyl o 8 pkt.
  • edited czerwiec 2005
    coraz bardziej załamuję się !!!!!!!!!!!!!!!!
This discussion has been closed.