Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

Co cukiereczków spamującyh Forum

edited grudzień 2007 in Archiwum
Drogie moje Kluseczki o numerach IP: 1. 85.237.176.194 (TV Kablowa w Wejherowie) 2. 83.238.209.112 (Netia) Leci na Was abuse. Dalej pomyślimy o krokach prawnych. Pozdrawiam! Andrzej Figas RAD-COM

Comments

• edited czerwiec 2005
    Weź pan ich zachakuj i się skończy......... co to znaczy "abuse"??
  • edited czerwiec 2005
    ZCHAKUJ MNIE !! JO !!! NETIA !! RZADZI
  • edited czerwiec 2005
    wydaje mi się , zę to coś z rodzaju naużycia..
  • edited czerwiec 2005
    abuse to chyba jakieś zniesławienie czy coś takiego,w każdym razie zapewne związane z czymś co może zablokować danych użytkowników
  • edited grudzień 2007
    A co to znaczy spamować? Bo jestem ciemna jeśli chodzi o informatykę.
  • edited czerwiec 2005
    "chakować"? ;P
  • edited czerwiec 2005
    A co frajerze, myślisz, że jesteś bez karny???
  • edited czerwiec 2005
    spam to duzo niepotrzebnych nieprzydatnych informacji
  • edited czerwiec 2005
    Masz rację....... "cHAKOWANIE" ...........
  • edited czerwiec 2005
    To ja już może się nie bede odzywać...
  • edited czerwiec 2005
    coś ci się chyba 'pokiełbasiło'...
  • edited luty 2006
    spam to niechciana korespondencja czy cos w tym rodzaju... a spamować to nic innego jak rozsyłanie jej ... Dobrze to określiłem czy może to jest jakoś inaczej :> ?
  • edited czerwiec 2005
    bardzo dobbrze pomidory przynajmniej byly kulturalne i przystopowaly juz:) ha! głupi ten ktory wierzy w anonimowosc w necie:)
  • edited marzec 2006
    Przeglądałem archiwum i przypadkiem natknąłem się na coś takiego... Jak zakończyła się ta genialna historia?? Mogę być powołany na biegłego specjalistę w zakresie obstrukcji sieciowej?? Czy jakiekolwiek kroki prawne zostały podjęte?? Czy przywróceniem tego posta na górę przyczynię się do jakiegokolwiek przełomu w tej sprawie??
  • edited marzec 2006
    Nie, abuse wystarczył ;). Swoją drogą nie odświeżaj starych wątków, bo będę puszczał z dymem. Nie mogę pozwolić na to, że tematy nowe są na 3 stronie, no zlituj się. Pozdrawiam! Andrzej Figas -- Moderator Forum
  • edited marzec 2006
    abuse, to jest wyslanie emaila do dostawcy internetowego ze z tego ip sa dokonywane wlamania, spamowanie itd. itp.
  • edited grudzień 2007
    co to znaczy spamować???????????????????
This discussion has been closed.