KTO WIE JAK SIE PISZE ODWOŁANIE??????????
  • niezalogowany
    Wpisy: 122,257
    czesc wszystkim czy ktos moze mi powiedziec jak sie pisze odwolanie? blagam
  • niezalogowany
    ja tez sie chetnie dowiem!!!
  • niezalogowany
    W tej rekrutacji raczej odwołania nie wchodzą w grę. Chyba, że ktoś miał jednakową ilość punktów z kandydatem, który został przyjęty. Pozostaje tylko dodatkowa rekrutacja. Czasami zwalniają się miejsca w niezłych liceach.
  • niezalogowany
    jak byłam w szkole to była taka dziewczyna co jej setnych zabrakło... i od razu napisała odwołanie, ale nie wiem jakie... chyba pani jej powiedziała w sekretariacie jak
  • niezalogowany
    ja tez bym prosil o wzor takowego odwolania :)
  • niezalogowany
    mi tez zabraklo jakos setnych. Mialem tyle samo pkt co ostatnie wolne miejsce. Bylo takich osob jak ja na to miejsce 6 i dostala sie jakas laska :( NIE JA
  • niezalogowany
    odwołanie musi zawierać: 1. datę 2. adresata (dyrekcja konkretnej szkoły) 3. kogo dotyczy (podajcie swoje dane kontaktowe) 4. treść odwołania (od czego się odwołujecie i czym to motywujecie) 5. "Z wyrazami szacunku"... 6. Podpis - odręcznie, jak nakazuje dobry obyczaj Pozdrawiam! Andrzej Figas RAD-COM
  • niezalogowany
    ale co to da? GÓWNO. Miejsca zajete. Co prawda mozna próbowac, ale....zawsze jest jakies ale. Teraz nie moze byc inaczej. Naipsze ktos odwolanie a oni i tak go nie rozpatrza. Chyba ze ktos sie rozmysli i zrezygnuje z miejsca w szkole. A przewaznie piszemy odwolania do dobrych szkol a w takowych NIKT dobrowolnie nie rozmysli sie z miejsca !!!
  • niezalogowany
    tak, zgadzam sie z przedmówcą, ale zawsze mozna upchnąc do klasy z jedną osobę. im nie robi roznicy 29 czy 30... ale 3eba miec znajomosci....
  • niezalogowany
    ZNAJOMOSCI ALBO GRUBY PORTFEL. A jak masz jedno i drugie to sie dostaniesz. ale ja tam nie mam co narzekac. Dostalem sie do szkoly 3 wyboru. Zalowalem, bo do 1 zabraklo 1 pkt :(. Pojechalem do tej pierwszego wyboru i zapytalem czy nic nie da sie zrobic. odziwo jutro bede pisal egzamin do klasy dwujezycznej z anglika. Jesli zdam jestem w najlepszym LO w miescie :) Po prostu trzeba jezdzic a nie pytac na forach !!!
  • niezalogowany
    W dobrych liceach zwalniają sie miejsca bo: a) ktoś dostał sie nie do tej klasy co chciał i ryzykuje b) ktos dostał sie do tejże kalsy oraz do prywatnego LO lub w innej miejscowości i wybrał to drugie c) ktoś przenosi się "po znajomości"
  • niezalogowany
    ale wiesz ze takie sytuacje nie zdarzaja sie czesto. :D
  • niezalogowany
    nie pisz, nie ma sensu
  • niezalogowany
    Uprzejmie proszę o ponowne rozpatrzenie decyzji o przyjęciu mnie w poczet uczniów Liceum Ogólnokształcącego ( TU DOKŁADNA NAZWA ) Jestem absolwentem Gimnazjum ( TU DOKŁADNA NAZWA GIMNAZJUM). Ukończyłem naukę w ostatniej klasie gimnazjalnej ze średnią ocen 4,20 . Na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem sumę 79 punktów. Zależy mi na podjęciu nauki w wyjątkowej szkole. Liceum Ogólnokształcące jest renomowaną placówką od lat zajmującą wysoką pozycję w rankingu szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Dla osoby chcącej odnieść sukces na studiach i w życiu zawodowym, ważny jest rozwój i zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jest to szkoła z tradycjami. Ukończył ją mój ojciec i rodzeństwo. Pragnę zaoferować szkole swoje poświęcenie, pracowitość i sumienność. Będę jej godnym reprezentantem. Proszę tylko o danie mi tej szansy i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku, ( ODRECZNY PODPIS UCZNIA ) W LEWYM GÓRNYM ROGU IMIĘ NAZWISKO I ADRES UCZNIA, W PRAWYM DATA I MIASTO, PO PRAWEJ STRONIE PONIZEJ DATY DYREKTOR....... I NAZWA SZKOŁY POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • niezalogowany
    Uprzejmie proszę o ponowne rozpatrzenie decyzji o przyjęciu mnie w poczet uczniów Liceum Ogólnokształcącego ( TU DOKŁADNA NAZWA ) Jestem absolwentem Gimnazjum ( TU DOKŁADNA NAZWA GIMNAZJUM). Ukończyłem naukę w ostatniej klasie gimnazjalnej ze średnią ocen 4,20 . Na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem sumę 79 punktów. Zależy mi na podjęciu nauki w wyjątkowej szkole. Liceum Ogólnokształcące jest renomowaną placówką od lat zajmującą wysoką pozycję w rankingu szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Dla osoby chcącej odnieść sukces na studiach i w życiu zawodowym, ważny jest rozwój i zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jest to szkoła z tradycjami. Ukończył ją mój ojciec i rodzeństwo. Pragnę zaoferować szkole swoje poświęcenie, pracowitość i sumienność. Będę jej godnym reprezentantem. Proszę tylko o danie mi tej szansy i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku, ( ODRECZNY PODPIS UCZNIA ) W LEWYM GÓRNYM ROGU IMIĘ NAZWISKO I ADRES UCZNIA, W PRAWYM DATA I MIASTO, PO PRAWEJ STRONIE PONIZEJ DATY DYREKTOR....... I NAZWA SZKOŁY POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ten wątek jest zamknięty.
Wszystkie dyskusje

Witaj, nieznajomy!

Wygląda na to, że jesteś tutaj nowy. Jeśli chcesz wziąć udział, należy kliknąć jeden z tych przycisków!

Zaloguj się przy pomocy Google Zaloguj się przy pomocy OpenID Zaloguj się przy pomocy Twittera

W tym wątku