Howdy, Stranger!

It looks like you're new here. If you want to get involved, click one of these buttons!

Sign In with Google Sign In with OpenID Sign In with Twitter

In this Discussion

KTO WIE JAK SIE PISZE ODWOŁANIE??????????

edited lipiec 2009 in Archiwum
czesc wszystkim czy ktos moze mi powiedziec jak sie pisze odwolanie? blagam

Comments

• edited czerwiec 2005
    ja tez sie chetnie dowiem!!!
  • edited grudzień 2007
    W tej rekrutacji raczej odwołania nie wchodzą w grę. Chyba, że ktoś miał jednakową ilość punktów z kandydatem, który został przyjęty. Pozostaje tylko dodatkowa rekrutacja. Czasami zwalniają się miejsca w niezłych liceach.
  • edited sierpień 2007
    jak byłam w szkole to była taka dziewczyna co jej setnych zabrakło... i od razu napisała odwołanie, ale nie wiem jakie... chyba pani jej powiedziała w sekretariacie jak
  • edited czerwiec 2005
    ja tez bym prosil o wzor takowego odwolania :)
  • edited czerwiec 2005
    mi tez zabraklo jakos setnych. Mialem tyle samo pkt co ostatnie wolne miejsce. Bylo takich osob jak ja na to miejsce 6 i dostala sie jakas laska :( NIE JA
  • edited czerwiec 2008
    odwołanie musi zawierać: 1. datę 2. adresata (dyrekcja konkretnej szkoły) 3. kogo dotyczy (podajcie swoje dane kontaktowe) 4. treść odwołania (od czego się odwołujecie i czym to motywujecie) 5. "Z wyrazami szacunku"... 6. Podpis - odręcznie, jak nakazuje dobry obyczaj Pozdrawiam! Andrzej Figas RAD-COM
  • edited maj 2007
    ale co to da? GÓWNO. Miejsca zajete. Co prawda mozna próbowac, ale....zawsze jest jakies ale. Teraz nie moze byc inaczej. Naipsze ktos odwolanie a oni i tak go nie rozpatrza. Chyba ze ktos sie rozmysli i zrezygnuje z miejsca w szkole. A przewaznie piszemy odwolania do dobrych szkol a w takowych NIKT dobrowolnie nie rozmysli sie z miejsca !!!
  • edited czerwiec 2005
    tak, zgadzam sie z przedmówcą, ale zawsze mozna upchnąc do klasy z jedną osobę. im nie robi roznicy 29 czy 30... ale 3eba miec znajomosci....
  • edited czerwiec 2005
    ZNAJOMOSCI ALBO GRUBY PORTFEL. A jak masz jedno i drugie to sie dostaniesz. ale ja tam nie mam co narzekac. Dostalem sie do szkoly 3 wyboru. Zalowalem, bo do 1 zabraklo 1 pkt :(. Pojechalem do tej pierwszego wyboru i zapytalem czy nic nie da sie zrobic. odziwo jutro bede pisal egzamin do klasy dwujezycznej z anglika. Jesli zdam jestem w najlepszym LO w miescie :) Po prostu trzeba jezdzic a nie pytac na forach !!!
  • edited lipiec 2007
    W dobrych liceach zwalniają sie miejsca bo: a) ktoś dostał sie nie do tej klasy co chciał i ryzykuje b) ktos dostał sie do tejże kalsy oraz do prywatnego LO lub w innej miejscowości i wybrał to drugie c) ktoś przenosi się "po znajomości"
  • edited czerwiec 2005
    ale wiesz ze takie sytuacje nie zdarzaja sie czesto. :D
  • edited czerwiec 2005
    nie pisz, nie ma sensu
  • edited czerwiec 2008
    Uprzejmie proszę o ponowne rozpatrzenie decyzji o przyjęciu mnie w poczet uczniów Liceum Ogólnokształcącego ( TU DOKŁADNA NAZWA ) Jestem absolwentem Gimnazjum ( TU DOKŁADNA NAZWA GIMNAZJUM). Ukończyłem naukę w ostatniej klasie gimnazjalnej ze średnią ocen 4,20 . Na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem sumę 79 punktów. Zależy mi na podjęciu nauki w wyjątkowej szkole. Liceum Ogólnokształcące jest renomowaną placówką od lat zajmującą wysoką pozycję w rankingu szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Dla osoby chcącej odnieść sukces na studiach i w życiu zawodowym, ważny jest rozwój i zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jest to szkoła z tradycjami. Ukończył ją mój ojciec i rodzeństwo. Pragnę zaoferować szkole swoje poświęcenie, pracowitość i sumienność. Będę jej godnym reprezentantem. Proszę tylko o danie mi tej szansy i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku, ( ODRECZNY PODPIS UCZNIA ) W LEWYM GÓRNYM ROGU IMIĘ NAZWISKO I ADRES UCZNIA, W PRAWYM DATA I MIASTO, PO PRAWEJ STRONIE PONIZEJ DATY DYREKTOR....... I NAZWA SZKOŁY POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • edited czerwiec 2008
    Uprzejmie proszę o ponowne rozpatrzenie decyzji o przyjęciu mnie w poczet uczniów Liceum Ogólnokształcącego ( TU DOKŁADNA NAZWA ) Jestem absolwentem Gimnazjum ( TU DOKŁADNA NAZWA GIMNAZJUM). Ukończyłem naukę w ostatniej klasie gimnazjalnej ze średnią ocen 4,20 . Na egzaminie gimnazjalnym uzyskałem sumę 79 punktów. Zależy mi na podjęciu nauki w wyjątkowej szkole. Liceum Ogólnokształcące jest renomowaną placówką od lat zajmującą wysoką pozycję w rankingu szkół ponadgimnazjalnych w Polsce. Dla osoby chcącej odnieść sukces na studiach i w życiu zawodowym, ważny jest rozwój i zdobywanie wiedzy na najwyższym poziomie. Nie bez znaczenia jest także fakt, iż jest to szkoła z tradycjami. Ukończył ją mój ojciec i rodzeństwo. Pragnę zaoferować szkole swoje poświęcenie, pracowitość i sumienność. Będę jej godnym reprezentantem. Proszę tylko o danie mi tej szansy i pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Z wyrazami szacunku, ( ODRECZNY PODPIS UCZNIA ) W LEWYM GÓRNYM ROGU IMIĘ NAZWISKO I ADRES UCZNIA, W PRAWYM DATA I MIASTO, PO PRAWEJ STRONIE PONIZEJ DATY DYREKTOR....... I NAZWA SZKOŁY POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
This discussion has been closed.